Gjest Gjest Skrevet 19. juni 2007 #1 Skrevet 19. juni 2007 Klarer dere få orgasme alene, uten å bruke henda/fingrene/vibrator? Helt siden jeg var 12-13 år, så har jeg onanert ved å legge meg på siden, og liksom ta det en låret litt over det andre, mens jeg klemmer lårene rytmisk sammen, strammer underlivet liksom, og jokker med hoftene. Får orgasme bare på et par minutter!
Gjest StockDama Skrevet 19. juni 2007 #2 Skrevet 19. juni 2007 jeg kan få en "orgasme" uten å røre noe...yay!
Solskinnsbolla Skrevet 20. juni 2007 #4 Skrevet 20. juni 2007 kan få orgasme i søvne. og har fått orgasme en gang jeg så pornofilm og bare strammet underlivet. men det er sjelden vare.
Ce'Nedra Skrevet 20. juni 2007 #5 Skrevet 20. juni 2007 Wow, dette hørtes sykt ut. Aldri prøvd, men tror ikke jeg hadde fått det til heller.
Gjest Gjest Skrevet 21. juni 2007 #6 Skrevet 21. juni 2007 Jeg får ofte orgasme ved å legge meg på magen med en pute mellom beina, som jeg jokker mot. (Litt dumt at puta får en våt flekk etterpå...)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå