Gjest Gjest Skrevet 19. juni 2007 #1 Skrevet 19. juni 2007 Fikk endelig taki isadora mineralfoundation igår og idag har jeg prøvd det for første gang. Det var ikke så lett å påføre og jeg sølte fælt, kanskje jeg gjør noe feil? Syns heller ikke børsten fra isadora var verdens beste. Men resultatet ble bra og den føles veldig ren. Fargen (light honey) var perfekt. Eneste aber er at den kunne dekket litt bedre. Vet ikke enda om jeg konverterer, må kanskje en annen børste til. Og blir huden bedre konverterer jeg tvert.
Gjest Deception Skrevet 19. juni 2007 #2 Skrevet 19. juni 2007 Du må i hvertfall ta veldig lite på børsten, jobbe det godt inn i huden, og heller legge flere lag der det trengs. I tillegg tar det gjerne litt tid før foundationen "smelter" sammen med hudtonen, og før det ser det gjerne i overkant pudrete ut. Men stikkordet er i hvertfall at du må bruke ekstremt lite, så lite at det blir usynlig på kosten.
Kykkelikokos Skrevet 20. juni 2007 #3 Skrevet 20. juni 2007 Sorry at jeg spør, men nå har jeg sett mange skrive om mineralfoundation. Hva er det egentlig?
Saeria Skrevet 20. juni 2007 #4 Skrevet 20. juni 2007 Foundation i pudderform (løs og fast) som er lagd av knuste mineraler og dermed er noe av det reneste innen make-up en kan påføre huden. Det tetter ikke til porer, en kjenner ikke at en har det på og en ser naturlig og pen ut etter en har tatt det på. Ja, jeg sverger til mineralfoundation. Men så er det faktisk det aller beste alternativet til min hud.
Ce'Nedra Skrevet 20. juni 2007 #5 Skrevet 20. juni 2007 For å få på passe må man putte litt i lokket, og få det derfra. Jeg har ikke prøvd IsaDora sin, men har hørt at børsten ikke skal være så god, mulig du bør prøve en annen kost. Og jobbe den godt inn ja.
Kykkelikokos Skrevet 20. juni 2007 #6 Skrevet 20. juni 2007 Foundation i pudderform (løs og fast) som er lagd av knuste mineraler og dermed er noe av det reneste innen make-up en kan påføre huden. Det tetter ikke til porer, en kjenner ikke at en har det på og en ser naturlig og pen ut etter en har tatt det på. Ja, jeg sverger til mineralfoundation. Men så er det faktisk det aller beste alternativet til min hud. Oj, kanskje verdt å prøve for meg da
Saeria Skrevet 20. juni 2007 #7 Skrevet 20. juni 2007 (endret) Definitivt verdt å prøve. Desception er lynende god på dette, så om du har en tørrere hudtype kan nok hun anbefale. Jeg har en fet hudtype og bruker det pressede fra Glominerals. Endret 20. juni 2007 av Saeria
Kykkelikokos Skrevet 20. juni 2007 #8 Skrevet 20. juni 2007 Jeg har blandingshud. Synes det er litt dyrt å svi av altfor mye penger på det, men forstår at det kan være vanskelig å få tak i Isadora sin i Norge? (Eller?)
Rexina Skrevet 20. juni 2007 #9 Skrevet 20. juni 2007 IsaDora sin kommer en av de første ukene i juli har jeg hørt Så etter det skal den ikke være vanskelig å få tak i. Nå finnes den bare noen steder i landet, og i de store byene. Jeg kjøpte min i Sverige, og må si jeg er knall fornøyd. Nå har ikke jeg prøvd alle de merkene som selges dyrt i Norge, men ingrediensene skal være like rene som de, har jeg hørt. Har samme hudtype som deg, og kan lett få kviser. Hadde veldig stygg hud da jeg begynte med den men etter 4 dager med den har jeg nå nesten perfekt hud Så den er så klart vært et forsøk, også koster den ca det samme som en vanlig foundation fra L'oreal. Kanskje noen tiere forskjell. Betalte i hvert fall 150 svenske for min
Kykkelikokos Skrevet 20. juni 2007 #10 Skrevet 20. juni 2007 Da skal jeg garantert kjøpe en slik hvis vi tar en tur til sverige. Har tendenser til litt uren hud stort sett hele tiden, og det blir bare verre hvis jeg dekker til med vanlig pudder.
Gjest Borghild Skrevet 20. juni 2007 #11 Skrevet 20. juni 2007 Trådstarter var meg. Glemte å logge inn. Er veldig fornøyd og føler at huden min gløder mer. Men jeg søler fremdeles mye. Syns børsten trekker til seg så lite. Må ha en annen børste, for den fra isadora var virkelig bortkasta penger. Men er fornøyd med resultatet bortsett fra at jeg må friske opp midt på dagen. Bruker da vanlig foundation er det dumt? Har ikke giddet å drasse med meg mineralfoundation på jobben. Kjedelig om den drysser i veska eller på klærne når jeg frisker opp.
Holly Hobbie Skrevet 20. juni 2007 #12 Skrevet 20. juni 2007 Jeg har bestilt mineralfoundation fra tv-shop her i Storbritannia, den heter Sheercover. Noen som har proevd den?
kitekatt Skrevet 20. juni 2007 #13 Skrevet 20. juni 2007 Jeg har blandingshud. Synes det er litt dyrt å svi av altfor mye penger på det, men forstår at det kan være vanskelig å få tak i Isadora sin i Norge? (Eller?) Jeg så Isadora mineralmakeup på Cubus på Oslo City igår
Villemoe Skrevet 20. juni 2007 #14 Skrevet 20. juni 2007 Det er også kommet til Drammen. Parfymell på torget vest har Isadora Mineralmakeup
Scheherazade Skrevet 20. juni 2007 #15 Skrevet 20. juni 2007 Jeg synes det lettest å unngå søl hvis jeg bruker en kopp, har en lav, litt vid kaffekopp. Dunker forsiktig litt mineraler i rett fra boksen, og så svirrer jeg i vei.
Kykkelikokos Skrevet 20. juni 2007 #16 Skrevet 20. juni 2007 Jeg så Isadora mineralmakeup på Cubus på Oslo City igår Genialt Jeg jobber i det bygget!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå