Gjest Gjest Skrevet 18. juni 2007 #1 Skrevet 18. juni 2007 Jeg har gruet meg til sommeren setter inn for fullt, for jeg er ikke helt slank. Temmelig overvektig faktisk, bruker 33 i jeans. Nå har jeg kjøpt inn en sommergarderobe, siden jeg ikke kan gå i jeans hele sommeren. Underdeler: Tights 3/4 lange Overdeler: Laaange topper og kjoler til knærne. Ballerinasko til. Blir dette helt feil på en kraftig dame? Bør jeg bytte alt sammen?
Gjest Frk Åberg Skrevet 18. juni 2007 #2 Skrevet 18. juni 2007 Kan ikke skjønne at du er overvektig hvis du bruker 33 i bukser? Ellers så tenker jeg at lange topper og kjoler må være fint hvis man føler seg stor.
Annie Skrevet 18. juni 2007 #3 Skrevet 18. juni 2007 Med mindre du er 120 cm høy er vel ikke 33 så stort?? :klø:
Gjest Gjest Skrevet 18. juni 2007 #4 Skrevet 18. juni 2007 Tror kanskje folk tenker feil 33... TS mener nok tommer. Da er jo 33 litt overvektig. Tror forresten denne klesstilen TS beskriver er både fin og praktisk til overvektige... Er kjempe glad for at dette er mote. Behagelig og flatterende for kvinnelige former. Mye penere enn å dytte seg inn i trange jeans...
Gjest Gjest_Salamandra_* Skrevet 18. juni 2007 #6 Skrevet 18. juni 2007 33 tommer er da ikke overvektig... Blir helt oppgitt når jeg leser sånt.
Gjest synseren Skrevet 18. juni 2007 #7 Skrevet 18. juni 2007 Høres fint ut. Er selv kraftig og går med tights, lang tunika og ballerina sko. Ser nesten slankere ut i det enn andre klær.
Gjest Gjest Skrevet 18. juni 2007 #8 Skrevet 18. juni 2007 Jeg synes heller ikke 33" høres veldig overvektig ut - bruker selv 29-30" rundt livet, er 166 høy og har knapt hofter, så 3 tommer mer er da virkelig ikke skremmende stort eller sånn at man må "skjule" kiloene -eller formene... Men om trådstarter er kort kan det vel henne at hun er litt lubben/rund. Synes klærne som blir foreslått høres bra ut. Men lange kjoler er kanskje ikke helt heldig om man er liten og rund?
Gjest lazuli Skrevet 18. juni 2007 #9 Skrevet 18. juni 2007 Jeg har gruet meg til sommeren setter inn for fullt, for jeg er ikke helt slank. Temmelig overvektig faktisk, bruker 33 i jeans. Nå har jeg kjøpt inn en sommergarderobe, siden jeg ikke kan gå i jeans hele sommeren. Underdeler: Tights 3/4 lange Overdeler: Laaange topper og kjoler til knærne. Ballerinasko til. Blir dette helt feil på en kraftig dame? Bør jeg bytte alt sammen? Så lenge DU føler deg vel i klærne er det vel ikke noe i veien for det. Du mener da vel ikke at du er rede til å bytte ut din nyinnkjøpte sommergarderobe om andre mener den ikke er passende?
Rexina Skrevet 18. juni 2007 #10 Skrevet 18. juni 2007 Du er ikke overvektig Jeg bruker ca 34" og føler at jeg kan gå i det. Så lenge det ikke er for stram tights så er det ikke noe i veien med det nei
Parfumfreek Skrevet 18. juni 2007 #11 Skrevet 18. juni 2007 Jeg tror heller ikke du er så overvektig Men uansett er den kombinasjonen klær kledelig enten man er liten eller stor. Bra valg
Gjest Gjest Skrevet 18. juni 2007 #12 Skrevet 18. juni 2007 Om du ikke er så lang ville jeg kjøpt et par sko med litt høye hæler til også...feks. med kilehæl..Man kan godt bli litt "butt" med ballerinasko og lange skjørt/kjoler...Jeg syns ihvertfall jeg blir det...er 167cm høy. Ellers høres det veldig fint ut
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå