Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Lott@
Skrevet

Takk for det - var litt bekymret for om den gikk gjennom "sensuren".... :P

Ha en knallgod dag!!

Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg tenkte mye på den avataren, ja - og jeg tror jeg har skjønt den nå!!

:o

:ler::ler::sjarmor:

Gjest Lott@
Skrevet

Hehe, Trøffel............. så NÅ ser du at det er et par som eh.. danser swing....???? :roll:

Gjest Anonymous
Skrevet

Først trodde jeg nemlig det var vals, sannsynligvis fordi jeg kjente igjen min egen benføring... :ler:

Men så ble jeg litt hektet på rytmen, og fant ikke helt ut av dette med tung-lett-lett... :o

Det dette handler om er jo selvsagt den undervurderte folkeviseleiken HARDING ("hei hvor det går, o hildrande duuu")

:sjarmor:

Skrevet

Lott@.... kan du ikke variere litt'a?

Misjonæren blir litt kjedelig i lengden... :lol:

Gjest Anonymous
Skrevet

Veeeeeeeel... - heller Steve Cooling enn Tonya Harding, kanskje (LITT uheldig måte å bli kjendis på; først ved å bestille smadring av konkurrentens knær og senere distribuere video fra en under gjennomsnittlig bryllupsnatt... :ler: )

Nåja, dette var en dig(e)r(ek)sjon

(beklager de noe uoversiktlige parentesene, men jeg har nemlig ambisjoner om å jobbe i VG og prøver å leve opp til dem så godt jeg kan!)

:kul:

Gjest Lott@
Skrevet

Misjonæren fungerer særdeles utmerket med rett partner Sand.!!! Dette er en sterkt undervurdert stilling :oops:

Tanya Harding ja......... smadring av knær, video fra en lite spennende bryllupsnatt OG en "boksekarriere" som endte med at berta fikk seg en real trøkk16 midt i planeten :ler:

Gjest sexysadie
Skrevet

Den der avataren der likte jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...