Gjest Gjest Skrevet 28. mai 2007 #1 Skrevet 28. mai 2007 Jeg strever med å finne ut hvilken bikinityper som passer meg. Er lang og litt fyldig i kroppen, dvs over rumpe, mage og lår og lurer da på om det passer best med tanga-lignende truser med høy skjæring eller mere hipster eller bokser-typer.. Synes liksom jeg blir litt brei med sistnevnte men det er godt om de er litt høye oppover magen og ikke strammer slik at det tyter der Noen som har tips til hav som passer på litt store jenter?
Gjest Frk Åberg Skrevet 28. mai 2007 #2 Skrevet 28. mai 2007 Selv syns jeg det er finest med truser som ikke er for lave i skjæringen hvis man er litt stor. Og en overdel som gir støtte, f.eks. en spilebh som er litt vattert. Når jeg spoler tilbake til sånne bikini-artikler i dameblader, syns jeg også å huske at man burde unngå trekantoverdeler hvis man har store pupper.
kitekatt Skrevet 28. mai 2007 #3 Skrevet 28. mai 2007 Jepp, bruk vanlige bikinitruser med litt høy skjæring og gjerne som går litt opp på magen. Hipster og boxere er ikke pent hvis man ikke er helt slank
Grønt blad Skrevet 28. mai 2007 #4 Skrevet 28. mai 2007 (endret) Jeg synes hipster/hot pants (eller hva det nå heter) som ikke er lave i livet kan være fine til de som er litt store, men ikke alltid. Har en bekjent med store lår/rumpe, store bryster og en mage hun følte trengte underdel som var litt høy i livet (dvs. ikke like lave som det fleste (eller alle?) underdelene på HM er). Hun gikk på Lindex og fant en bikini der som var kjempefin, og den kledde henne veldig godt. Underdelen var litt høy i livet, og bikinioverdelen gav støtte. Anbefaler Lindex. Endret 28. mai 2007 av Grønt blad
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå