Gjest Frk Åberg Skrevet 25. mai 2007 #1 Skrevet 25. mai 2007 Jeg har nå skjønt at jeg kun har fem år igjen å gå med korte skjørt uten at folk studerer meg med avsky, så det gjelder å handle raskt. Noen som har sett noe som kan passe følgende beskrivelse: skjørt til ca. midt på låret i mørk, noe ettersittende dongeri, ikke for blå i fargen (mer blåsvart på en måte). Ikke skikkelig mini-mini, men fortsatt et litt kort skjørt.
Gjest Deception Skrevet 25. mai 2007 #2 Skrevet 25. mai 2007 Slenger meg på denne... De eneste jeg har sett, er enten for lange (knelange) eller de er korte som belter.
Gjest Gjest Skrevet 27. mai 2007 #3 Skrevet 27. mai 2007 De har skikkelige kule,sånn passe korte jeansskjørt på only.Til kun kr 159,-! Nice!
Gjest Camma Skrevet 27. mai 2007 #4 Skrevet 27. mai 2007 Har sett noen på VIC, fra Mario Conti DONNA. De er ikke helt kort kort, men mer mitt på låret lengde. Fargen er dog helt vanlig jeansblå da....
RockerGirl Skrevet 27. mai 2007 #5 Skrevet 27. mai 2007 Er du av den kreative typen kan man også bare sy om en gammel olabukse..
Gjest Gjest Skrevet 27. mai 2007 #6 Skrevet 27. mai 2007 Jeg har sett noe sånt på Bik Bok ganske nylig.
Betsy Skrevet 27. mai 2007 #8 Skrevet 27. mai 2007 Jeg har nå skjønt at jeg kun har fem år igjen å gå med korte skjørt uten at folk studerer meg med avsky, så det gjelder å handle raskt. Tør jeg spørre hvor gammel du er...?
Fresi Skrevet 27. mai 2007 #9 Skrevet 27. mai 2007 Jeg har et fra H&M i den blåsvarte fargen, men saken er at jeg tror det er litt kortere enn det du etterspør. Meg rekker det godt ned på låret, så av og til er det jo en fordel å være liten Men det kan jo hende de har i flere lengder, det er en god stund siden jeg kjøpte mitt.
-Alvildebrud- Skrevet 27. mai 2007 #10 Skrevet 27. mai 2007 Jeg fant et på Pop In for 50,- her om dagen. Heelt perfekt. Mørk blå/svart, ikke for kort, men likevel "miniskjørt".
Gjest Frk Åberg Skrevet 28. mai 2007 #11 Skrevet 28. mai 2007 Tør jeg spørre hvor gammel du er...? Jeg er 25. Og jeg hadde denne tråden i tankene. Ellers takk for mange tips!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå