ZIBRA Skrevet 25. mai 2007 #1 Skrevet 25. mai 2007 Har køpt warm cream foundation fra purelux å trodde den skulle passe fint. MEN som alle andre foundations jeg kjøper er den ALLT for lys... Er det bare meg eller ser ikke den ut som den mørkeste av de varme fargene? Begynner lure på om jeg kanskje ska ha kalde farger.. Men synes det er så vanskelig å se om jeg ska ha kalde eller varme. Er ganske gyllen i huden så har automatisk tenkt varme. Men noen som vet hvilken av de som er mørkest? :-)
Tristessa Skrevet 25. mai 2007 #3 Skrevet 25. mai 2007 Kremfoundationene er veldig lyse i forhold til de som kommer i pulverform synes jeg. Og vanskelig å få fint på.
Gjest Gjest Skrevet 25. mai 2007 #4 Skrevet 25. mai 2007 På everydayminerals.com får du 3 founsdations,1 blush,og 1 consealer gratis ,bare porto og det blir ca 50 kr. Det er hele 2 gr o prøvene.og de er delt opp i cool,nøytral.og warm farge. medium beige er vell ca 2,3 medium beige i ID.
kitekatt Skrevet 25. mai 2007 #6 Skrevet 25. mai 2007 På everydayminerals.com får du 3 founsdations,1 blush,og 1 consealer gratis ,bare porto og det blir ca 50 kr. Det er hele 2 gr o prøvene.og de er delt opp i cool,nøytral.og warm farge. medium beige er vell ca 2,3 medium beige i ID. Finner ikke hvor man bestiller de prøvene på siden jeg?
Latee Skrevet 25. mai 2007 #7 Skrevet 25. mai 2007 Du må inn på inn på "custom kits" til venstre og så velger du free sample kit
kitekatt Skrevet 25. mai 2007 #8 Skrevet 25. mai 2007 Du må inn på inn på "custom kits" til venstre og så velger du free sample kit Takk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå