Gjest TuttaCalcutta Skrevet 22. mai 2007 #1 Skrevet 22. mai 2007 I en alder av 33 har jeg plutselig blitt fet rundt nesa og pannen, har også begynt å få fjortishud. Jeg har aldri hatt disse plagene her før og jeg irriterer meg over dette. Noen som har tips om dette? Jeg gidder ikke fly rundt hele byen å spørre og kjøpe masse unødvendige produkter som faktisk ikke funker Da håper jeg noen har en "mirakelkur" der ute!
Saeria Skrevet 22. mai 2007 #2 Skrevet 22. mai 2007 Det er vel litt personavhengig hva som funker best, men jeg bruker Excuviance og MD. Det kan hende det blir litt sterkt for deg. Jeg var kjempefornøyd med en fuktighetskrem fra Dermalogica som het oil control lotion. Den holdt meg, som har fet hud, matt dagen gjennom. Til og med i 30+ varmegrader! Har planer om å kjøpe denne igjen når jeg går tom for kremen min. Kanskje en starterkit fra Dermalogica kunne vært noe?
Gjest TuttaCalcutta Skrevet 22. mai 2007 #3 Skrevet 22. mai 2007 (endret) Det er vel litt personavhengig hva som funker best, men jeg bruker Excuviance og MD. Det kan hende det blir litt sterkt for deg. Jeg var kjempefornøyd med en fuktighetskrem fra Dermalogica som het oil control lotion. Den holdt meg, som har fet hud, matt dagen gjennom. Til og med i 30+ varmegrader! Har planer om å kjøpe denne igjen når jeg går tom for kremen min. Kanskje en starterkit fra Dermalogica kunne vært noe? Ja kanskje det. Takk for tips Jeg har ellers normal hud Endret 22. mai 2007 av TuttaCalcutta
Saeria Skrevet 22. mai 2007 #5 Skrevet 22. mai 2007 Hos hudpleiere og på lookfantastic. Her ser du disse reise/prøvepakkene: http://www.lookfantastic.com/cgi-bin/lf.st...c1/Catalog/1432
Gjest TuttaCalcutta Skrevet 22. mai 2007 #6 Skrevet 22. mai 2007 Hos hudpleiere og på lookfantastic. Her ser du disse reise/prøvepakkene: http://www.lookfantastic.com/cgi-bin/lf.st...c1/Catalog/1432 Har de ikke dette i butikkene da?
Gjest Deception Skrevet 22. mai 2007 #7 Skrevet 22. mai 2007 Har de ikke dette i butikkene da? Dermalogica er et merke som kun distribueres gjennom hudpleiere, så det vil du ikke finne i parfymerier.
Gjest TuttaCalcutta Skrevet 22. mai 2007 #8 Skrevet 22. mai 2007 Men det må jo finnes noen produkter her i butikkene som man kan bruke?
Gjest Frk. Grønn Skrevet 22. mai 2007 #9 Skrevet 22. mai 2007 I en alder av 33 har jeg plutselig blitt fet rundt nesa og pannen, har også begynt å få fjortishud. Jeg har aldri hatt disse plagene her før og jeg irriterer meg over dette. Noen som har tips om dette? Jeg gidder ikke fly rundt hele byen å spørre og kjøpe masse unødvendige produkter som faktisk ikke funker Da håper jeg noen har en "mirakelkur" der ute! Jeg har hatt god effekt av Jojobaolje. Renser huden morgen og kveld, ansiktspeeling 1-2 ganger i uka, smører huden med noen dråper jojobaolje, lar det tørke og så tar jeg på øyekrem + ansiktskrem. Voila!
Ce'Nedra Skrevet 22. mai 2007 #10 Skrevet 22. mai 2007 Anbefaler MD Formulations som du får kjøpt hos hudpleier Har funket veldig bra for min del.
Parfumfreek Skrevet 22. mai 2007 #11 Skrevet 22. mai 2007 I en alder av 33 har jeg plutselig blitt fet rundt nesa og pannen, har også begynt å få fjortishud. Jeg har aldri hatt disse plagene her før og jeg irriterer meg over dette. Jo takk, jeg kjenner meg igjen! Fra å ha perlehud i fjortisalder, har fjortishuden kommet i godt voksen alder!!! Ikke at jeg er så ille plaget da, men irriterende er det iallefall. Jeg har brukt Exuviance i vel 2 måneder nå, og huden er helt forvandlet! Har ikke hatt så fin hud på mange år. Du får serien hos hudpleier - koster endel, kan eventuelt kjøpe billig på Ebay. Denne selgeren er kjempeseriøs, og varene kommer på ca en uke fra Usa: http://stores.ebay.co.uk/SkinDepot_Exuvian...0QQftidZ2QQtZkm Sikkert mye annet som er like bra, men dette klaffet iallefall for meg. Denne Exuviance-siden er veldig fin til å plukke ut rette produkter til de forskjellige hudproblemer. Det beste er vel selvfølgelig å gjøre dette i samråd med hudpleier da. Siden jeg har kjøpt billig, har jeg kjøpt mye forskjellig for å teste ut. Jeg er fornøyd med alt jeg har prøvd
Parfumfreek Skrevet 22. mai 2007 #12 Skrevet 22. mai 2007 Unnskyld, glemte å sette på link til Exuviance-siden: http://www.exuviance.eu/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå