Gjest gifteklar Skrevet 18. mai 2007 #1 Skrevet 18. mai 2007 Vi har vært sammen i snart tre år, og jeg begynner å få lyst til å fri til samboeren min. (For ordens skyld, jeh er kvinne, han mann. ) Men hvordan frir man, egentlig? Jeg har lyst til å gjøre litt ut av det, men ikke overdrive det heller.
trønderrock Skrevet 18. mai 2007 #2 Skrevet 18. mai 2007 Vi har vært sammen i snart tre år, og jeg begynner å få lyst til å fri til samboeren min. (For ordens skyld, jeh er kvinne, han mann. ) Men hvordan frir man, egentlig? Jeg har lyst til å gjøre litt ut av det, men ikke overdrive det heller. Hva jobber samboeren din som? Har han noen spesielle hobbyer?
Gjest Gjest Skrevet 19. mai 2007 #3 Skrevet 19. mai 2007 Han jobber innen teknikk, og er interessert i sport, data og ellers ganske vanlige ting, uten at han han noen stor lidenskap.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå