bizzy Skrevet 4. mai 2007 #1 Skrevet 4. mai 2007 Hei. Lurte på om det er noen her som vet når det er vanlig å få mens igjen etter en sa?
angelou Skrevet 4. mai 2007 #2 Skrevet 4. mai 2007 Man regner SA - den dagen man begynte å blø - som første dag i siste mens. Jeg måtte ta utskrapning når jeg mista, men fikk igjen mensen som normalt måneden etterpå, bare noen dager forsinket.
Impala Skrevet 7. mai 2007 #3 Skrevet 7. mai 2007 Mensen kom også her nesten som normalt etter SA'en.
la Flaca Skrevet 7. mai 2007 #4 Skrevet 7. mai 2007 Det er vanlig at det kan ta litt tid, avhengig av hvor langt på vei man er når man aborterer og hvor effektivt kroppen greier å "rense" seg. Mister man tidlig, som de fleste gjør, kommer kroppen hurtig i gjenge igjen. Jeg fikk en blødning 6 uker etter SA (2 uker etter forventet mens), men har grunn til å tro at jeg ikke hadde hatt eggløsning. 4 uker etter den blødningen testet jeg positivt, og var tydeligvis tilbake i syklus ganske igjen.
bizzy Skrevet 7. mai 2007 Forfatter #5 Skrevet 7. mai 2007 Tusen takk for svar!!!! Mistet tidlig så kroppen skal forhåpentligvis komme tilbake i normal gjenge ganske raskt! Var på sykehuset for ny sjekk i dag, og da fikk jeg med meg litt mer av hva legen sa Og hun mente den burde være tilbake innen 4-6 uker!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå