Gjest Revenka Skrevet 29. april 2007 #1 Skrevet 29. april 2007 De få gangene jeg har tatt sol, så har jeg fått skille mellom armen og overkroppen (hor de er inntil hverandre). Gifter meg om 4 uker og vil ha blittelitt farge før den tid, men uten skille og spraytan. Hva slags "liggestilling" er smart for å unngå skille på kroppen? Spesielt mellom overarm og overkropp.
Artemis Skrevet 29. april 2007 #2 Skrevet 29. april 2007 Ligg på magen med armene strukket ut rett fram ?
Amanlis Skrevet 29. april 2007 #3 Skrevet 29. april 2007 Evt kan du ligge på ryggen ha hendene under hodet
kitekatt Skrevet 29. april 2007 #4 Skrevet 29. april 2007 Ligg på ryggen, men skift liggestilling ofte. Løft på ryggen og rumpa innimellom for ikke å få den hvite flekken øverst på rompa, flytt på armene flere ganger, legg de litt over hodet litt ned langs sidene men litt fra kroppen allikevel. jeg legger de litt ut også fra albuen litt inn igjen. Vet ikke om du skjønte....akkurat som hvis man setter hendene i midjen liksom, danner en slags liggende v med armen men sette rikke hendene i midjen da bare bytt liggestilling litt ofte, så går det bra. Da rekker det ikke bli skille noe sted. Lykke til med bryllup
En som vet Skrevet 30. april 2007 #5 Skrevet 30. april 2007 Det jeg alltid har gjort for å unngå dette er å ligge på magen ca. hver tredje gang jeg tar sol. Det funker!
Gjest Miss_alexandria Skrevet 30. april 2007 #7 Skrevet 30. april 2007 Evt kan du ligge på ryggen ha hendene under hodet ← Meg og kjæresten har funnet ut at det er denne stillingen som gjør at vi ikke får skille der du nevner. Men jeg ligger ikke slik hele tiden. Jeg ligger halvparten av tiden på ryggen med armene ned og resten med de over hodet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå