Gjest Kermit Skrevet 29. april 2007 #1 Skrevet 29. april 2007 Er det noen som har sett slike bh'er hvor man kan flytte om på stroppene for å tilpasse den til ulike utringninger på klærne? Jeg er på jakt etter en spesiell type hvor man kunne sette på stroppene slik at man kunne bruke klær med dyp skjæring i ryggen uten at bh'n syntes. Før hadde jo "alle" butikkene det, men nå når jeg faktisk er på jakt etter en finner jeg det ikke noe sted.
tuji Skrevet 29. april 2007 #2 Skrevet 29. april 2007 Lindex har, men vær obs på at slike bh-er ikke gir så pent løft at det gjør noe. Jeg synes de drar puppene nedover.
Arkana Skrevet 29. april 2007 #3 Skrevet 29. april 2007 Jeg er helt sikker på at du finner det på La Lina i Oslo. Hvis ikke er det mange nettbutikker som selger alle typer undertøy.
Gjest Frk. Grønn Skrevet 29. april 2007 #4 Skrevet 29. april 2007 (endret) Mener du noe lignende Wonderbra Multiplunge? Wonderbra hos underverker.no Endret 29. april 2007 av Frk. Grønn
Gjest Kermit Skrevet 29. april 2007 #5 Skrevet 29. april 2007 Mener du noe lignende Wonderbra Multiplunge? Wonderbra hos underverker.no ← Det var akkurat det jeg mente. Tusen takk.
Gjest Frk. Grønn Skrevet 29. april 2007 #6 Skrevet 29. april 2007 Det var akkurat det jeg mente. Tusen takk. ← Bare hyggelig!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå