Annie Skrevet 24. april 2007 #1 Skrevet 24. april 2007 Stesønnen har fått ny telefon, og i den anledning skal Prinsessa overta hans gamle. Den ble kjøpt på Tele2, hun har netcom kontantkort. Hvordan kan jeg få brukt simkortet hennes på den telefonen? Abbonnementstiden er ute, så den er ikke bundet til noe lengre. Noen som kan hjelpe meg?
Dru Skrevet 25. april 2007 #2 Skrevet 25. april 2007 Ring til Tele2 og be om å få den åpnet. Da trenger de IMEI-nummeret på telefonen, regner jeg med. Finnes på baksiden av batteriet, ellers så er det mulig å taste inn noe på telefonen for å få det fram den veien. Dette skal ikke koste noe så lenge bindingstiden faktisk er ute.
Annie Skrevet 25. april 2007 Forfatter #3 Skrevet 25. april 2007 Da har jeg ringt Tele2 og de skulle sende kode og bruksanvisning på mail. Takk for svar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå