Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Kermit
Skrevet

Er det noen som har erfaringer med klær fra det amerikanske merket Charlotte Russe? Hvordan er kvaliteten og størrelsene?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei!

Da jeg bodde i usa handlet jeg en del klær der! Jeg synes de er relativt normale i str. jeg er vanligvis m/l i topper og de passa som regel i m, men hvis det var noe sånn ordentlig formsydd måtte jeg ha l. Olabuksene der passet ikke noe særlig til min fasong. De har utrolig mange fine kjoler! Kvaliteten er helt ok. Men får du bestilt på nett?

Gjest Kermit
Skrevet

Det er endel på Ebay. Det ser ut til at alle klærne til CR er i "juniors" størrelser, så jeg er litt usikker på om det kommer til å passe.

Skrevet

Enig med forrige. Helt ålreite klær i hva skal jeg si, normal kvalitet....ikke supert men ikke sheit heller :)

Mye fine kjoler ja.

Jeg syns og str var helt normale.....

Skrevet

handler masse der...kvaliteten er dog som gina tricot..og forever21.

Passformen er normal..har aldri kjøpt vanlige/lange jeans..men alt annet..

Gjest Kermit
Skrevet

Virkelig? Jeg har vært veldig i tvil siden det er "juniors" størrelser som visstnok skal være endel mindre enn vanlige størrelser. Jeg er en M her på berget, så da burde det jo gå bra.

Bra at dollarkursen er så lav nå. :sjarmor:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...