Catzy Skrevet 21. april 2007 #1 Skrevet 21. april 2007 Noen som har tips om underkjoler? Jeg har to som er av den tettsittende sorten, med bh som holder puppene på plass. Problemet er at puppene nå er større enn da jeg kjøpte disse for 5-6 år siden, så de sitter ikke like bra lenger. Noen som vet hvor jeg får tak i underkjole med bh? Vil gjerne prøve den først, så nettbutikker er ikke så interessant. Bruker 70E, er ca medium ellers. Hvis den også har litt hold-in-effekt, så er det kjempefint, men ikke absolutt krav. Anyone? Catzy
Wildy Skrevet 21. april 2007 #2 Skrevet 21. april 2007 Henger meg på denne., for jeg trenger også en slik underkjole!
Transe Skrevet 21. april 2007 #3 Skrevet 21. april 2007 Harv aldri sett noe slikt, men kjøper den om jeg finner den.
Wonders Skrevet 21. april 2007 #4 Skrevet 21. april 2007 kan ikke si jeg har sett noen uten sånne stygge hemper til stay-ups nei. Jeg finner bodyer, men der holder ikke inn magen. Gleder meg til skikkelig svar. Korsett kan man jo ikke site med i lengden.
Catzy Skrevet 5. mai 2007 Forfatter #5 Skrevet 5. mai 2007 Liten update på denne: Wolford holder på å produsere denne lekkerbiskenen. http://strumpfvitrine.com/en/wolford_big.p...total=9&start=5 - Og Wolford i Lille Grensen i Oslo kommer til å ta den inn. Jeg er litt skeptisk til at den bare har B og C-cup, men kommer til å prøve den når den dukker opp. Prisen kommer til å være litt under 1700 kr, som er en god del penger, men jeg tror kvaliteten er veldig bra. Kjente på andre produkter i samme linje, og de virker veldig solide.
Chic' Wilma Skrevet 5. mai 2007 #6 Skrevet 5. mai 2007 De bruker å ha slike på Ellos. Jeg har sikkert 4-5 stk. da de har ulike modeller hvert år. Har ikke sjekket i år men regner nesten med at de skal ha dem. De kommer som regel i svart eller hvit og kan ha ulik bh. Jeg har både vanlig push-up og balconette. De er heller ikke spesielt dyre ca 200-400kr.
Catzy Skrevet 7. mai 2007 Forfatter #7 Skrevet 7. mai 2007 Chic' Wilma: Regner med at det er Bodyslimmer du tenker på? Det er definitivt et godt tips. De har ikke helt størrelsen min, men tror 75C kunne vært interessant. Vet du hvordan de er på bytting av slikt undertøy? Catzy
Chic' Wilma Skrevet 8. mai 2007 #8 Skrevet 8. mai 2007 Ja - Bodyslimmer er navnet. Har byttet BH-er på Ellos før så jeg tror ikke det skulle være noe problem å bytte denne. Har vært noen år da de har hatt flere modeller, både litt lenger og lårkort og jeg har også en med mesh på overkroppen og innbygd BH. Absolutt verd et forsøk, men de er ganske varme om sommeren da, iallefall de jeg har et ganske stødige i stoffet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå