Gå til innhold

Pornofilmer for jenter


Fremhevede innlegg

Skrevet

Flere og flere jenter ser pornofilmer. I alle fall om vi skal tro div. undersøkelser. Så da lurer jeg, er det noen spesielle filmer dere kvinner her inne kunne anbefale. Det må være filmer som passer for jenter eller par.

Kikker litt rundt etter gode filmer, men det er jammen lengt mellom godbitene!!! :evil:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror du må lete lenge :blunke:

Maiken

Gjest sexysadie
Skrevet

Prøv å se homseporno, hvor gutta er veltrente og blide! :kul:

Skrevet

hva legger du i pornofilmer for jenter?

mange filmer er jo fæle hvor gutta er gamle og ekle, men det finnes faktisk noen som skiller seg ut, hvor både gutter og jenter er pene og velpleide. det er en fordel syns jeg, ellers er det jo ikke særlig turn on..

100% sylvias sex scream er en jeg syns er helt grei. den er litt variert, og folka ser alrighte ut. du kan sikkert finne den til nedlasting på KaZaa :)

de gode filmene er få, men denne er helt grei etter min mening

Skrevet

Jeg har til dags dato aldri opplevd å bli skikkelig opphisset av en pornofilm. Hårete rumper, barbert pung som dasker i takt og damer som skriker og herjer tenner ikke meg. Pornofilmer viser rett og slett for mye.

Gjest Minnie Emmerdale
Skrevet
Prøv å se homseporno' date=' hvor gutta er veltrente og blide!

HA HA, bra tips ss.

Milla

Skrevet

Foretrekker mykporno jeg, må være litt handling og ikke all den zoomingen. Og ingen pornofilm jeg noen gang har sett har hatt noen handling å snakke om. Makan til elendige skuespillere!

På playboy channel viser de avogtil noen som er ok.

Skrevet

Når jeg skreiv pornofilmer, så mente jeg ikke bare de klask klask sprut i tryne filmene. La meg da få omformulere det til erotiske filmer. Kanskje det da kan komme inn noen tips?

Skrevet

Selv synes jeg såkalte erotiske filmer er noe skikkelig herk.

Skal jeg se porno vil jeg se porno, og ikke vaselin på linsa og noe som beveger seg under en dyne i andre enden av rommet. MEN det må være bra laget. Det er så utolig mange smakløse filmer at det kan være vanskelig å finne noe som er stilig og pirrende.

En av de jeg har likt best er Pink Prison. Og filmene laget av Andrew Blake...

Ellers så har erotikknett tatt seg "bryet" :sjarmor: med å se og anmelde endel filmer, så du kan jo lese litt der og se om du finner noe som ser fristende ut.

*Lisa*

Skrevet

Hvorfor heller ikke se noe fra virkeligheten???? En ordentlig pornofilm laget av amatørerer og tilfeldige bekjentskaper?

W

det er ikke lov til å legge ut pornolink men xxxxxxxxxx er en oppæringsside som viser hvor tøyter jenter egentlig er.

Sider som viser porno er ikke tillatt. Hege (mod)

www.kvinneguiden.no/Forum/faq.php#0

Skrevet

Lisa: der fikk du sagt det! :sjarmor:

og jeg er SÅ enig med deg!

  • 2 uker senere...
Gjest Gullfisk
Skrevet

Jeg synes noen burde lage film med Harlequin Passion romaner som manus. En pen heltinne, en kjekk helt som er fantastisk i senga, kjærlighet og romantikk, masse sex scener og happy ending.

Skrevet

En kvinnelig regissør, Candida Royal, har laget et par fine erotiske filmer med vanlige pene menn og kvinner samt litt handling. Husker ikke om det var happy ending også, kanskje jeg ikke så slutten :oops:

Hilsen Trille

Skrevet

en fransk en som heter la présidente er hehe morsom

men forøvrig liker jeg hverken pornofilmer eller såkalte erotiske filmer

Gjest Anonymous
Skrevet

Mine beste pornofilmer lager jeg sjøl... inne i hodet mitt etter å ha lest ei god erotisk tekst som harmonerer med mine egne preferanser :D .

I de filmene er menn Menn og damer Damer, og alle elsker det de gjør, eller aller helst så elsker de å hate :evil: det, eller.no...

Softporno og closeups kan gutta få ha i fred for meg, men jammen ville jeg juble om jeg fant mine egne mentale filmer på markedet :ler:

Gjest Anonymous
Skrevet

waco: jeg vet hva du mener! bangbus...

fy flate! bekrefter min teori at ALLE jenter er tøyter

Gjest Gullfisk
Skrevet

Hva heter de filmene da? :o

Det er et dansk selskap som produserer filmer for kvinner...de heter noe med Pink tror jeg....husker ikke i farta... :roll:

Skrevet

Gullfisk, det er amatøropptak av en gjeng kamerater som driver og prøvekjører en del tilfeldige damer som lar seg plukke opp og filme mens de har sex. Det som er rart er at alle damer lar seg etter en halvtime - times overtalelse kle av seg litt... så utvikler det seg litt etter litt, etter at fyren er ferdig med jenta slipper dem henne av på et ukjent sted.

De reiser rundt i bus.... og bang... derav navnet bangbus og det ligger i usa... com. Er det ikke rart hva man kan finne på www?

W

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...