kitekatt Skrevet 16. april 2007 #1 Skrevet 16. april 2007 Er tom for min Clarins håndkrem som jeg er veldig fornøyd med, men kunne tenke meg å prøve noe annet. Får ganske tørre hender om jeg ikke bruker en bra krem daglig. Brukte Vaseline Intensive Care nå siden jeg er tom for Clarins, oghar harde flassete hender igjen
Glasspus Skrevet 16. april 2007 #2 Skrevet 16. april 2007 JA! Den er kjempegod, den har jeg kjøpt gang på gang på gang.. Anbefales altså herved Mvh Glasspus
dront Skrevet 16. april 2007 #3 Skrevet 16. april 2007 Jeg synes den er veldig oppskrytt - lukter forferdelig sterkt og parfymert, og gir ikke SÅ myke hender. Men for de som liker lukta er den sikkert bra nok.
Gabriella Skrevet 16. april 2007 #5 Skrevet 16. april 2007 (endret) Den er super, men bruker en god stund på å trekke inn. Så med mindre du har veldig tørre hender, passer kanskje den med roselukt (husker ikke navnet) bedre. Endret 16. april 2007 av Gabriella
kitekatt Skrevet 16. april 2007 Forfatter #6 Skrevet 16. april 2007 Hva lukter den da? Clarins sin lukter også litt sterkt... Holder den godt på fuktigheten? Må ha noe som virkelig duger. Og den emballasjen...er den i slik sølvfolie? Hadde en krem som var i slik en gang og den gikk det fort hull i Er kremen seig og fet eller lettere? mange spørsmål, men den er jo ganske stor og koster jo litt.
Gabriella Skrevet 16. april 2007 #7 Skrevet 16. april 2007 Kremen er ganske fet, og det er sølvfolietube. Og den lukter bedre enn kremen fra Clarins, synes jeg.
kitekatt Skrevet 16. april 2007 Forfatter #8 Skrevet 16. april 2007 Den er super, men bruker en god stund på trekke inn. Så med mindre du har veldig tørre hender, passer kanskje den med roselukt (husker ikke navnet) bedre. ← Jeg så med lavendel, oliven, sheabutter og Verbena, men den var bare i lotion. Trenger nok krem. blir veldig tørr hvis jeg bruker feil krem, feks. nå tok jeg på hans& naillotion...2 min etterpå er jeg så knusk tørr at jeg føler huden blir ru og ekkel, nesten som jeg har hatt de i vaskemiddel :S
kitekatt Skrevet 16. april 2007 Forfatter #9 Skrevet 16. april 2007 Kremen er ganske fet, og det er sølvfolietube. Og den lukter bedre enn kremen fra Clarins, synes jeg. ← Hvordan er konsistens og virkning ift Clarins da? Og hva lukter den?
Gabriella Skrevet 16. april 2007 #10 Skrevet 16. april 2007 Synes den er fetere enn Clarins, og trekker saktere inn. Effekten er kanskje litt bedre. Lukten, tja, den lukter som sheasmør, uten at jeg helt kan beskrive det.
kitekatt Skrevet 16. april 2007 Forfatter #11 Skrevet 16. april 2007 Synes den er fetere enn Clarins, og trekker saktere inn. Effekten er kanskje litt bedre. Lukten, tja, den lukter som sheasmør, uten at jeg helt kan beskrive det. ← Ok, takk Tror jeg prøver meg på den når jeg får lønn
lillesky Skrevet 16. april 2007 #12 Skrevet 16. april 2007 Jeg synes den er veldig oppskrytt - lukter forferdelig sterkt og parfymert, og gir ikke SÅ myke hender. Men for de som liker lukta er den sikkert bra nok. ← Enig! Synes ikke den var så effektiv heller.
Arkana Skrevet 16. april 2007 #13 Skrevet 16. april 2007 Jeg synes lukten er herlig, men kremen er rett og slett for fet for meg. Den egner seg nok best for de med virkelig tørr hud. Derimot liker jeg godt Daily Hand Lotion (i pumpeflaske) fra L'Occitane.
Scheherazade Skrevet 16. april 2007 #14 Skrevet 16. april 2007 Jeg liker den veldig godt, min favoritt. Har ikke fått hull i tuben min iallfall. Den finnes i en mindre veskestørrelse også, du slipper å kjøpe den store om du vil prøve den.
dront Skrevet 16. april 2007 #15 Skrevet 16. april 2007 Synes tuben virker ganske solid og nesten elastisk, som en plast/metallblanding, om det er mulig... Har bare i veske/reisestørrelse selv, veldig greit for å teste ut produktet. (synes generelt de produktene jeg har prøvd, unntatt dusjolje med drue, fra L'Occitane lukter altfor sterkt, men jeg kan jo ha vært uheldig med utvalget)
mee mee Skrevet 17. april 2007 #16 Skrevet 17. april 2007 jeg liker den godt. jeg er en av dem som liker fete kremer.. så liker du ikke det, er det ikke sikkert den passer for deg.. og den lukter godt!
Glasspus Skrevet 17. april 2007 #17 Skrevet 17. april 2007 Synes kremen lukter deilig, ikke så sterkt som mange av de andre produktene de har. Har hatt flere tuber av denne kremen, det er ikke gått hull i noen av dem, veskestørrelsen er i et plastmateriale som ser ut som aluminium.. Synes du kremen er fet eller tar for mye krem på hendene.. så er det jo bare å smøre oveskuddet på underarmene så blir de også myke og velduftende
Mary_H Skrevet 17. april 2007 #18 Skrevet 17. april 2007 Jeg synst den er kjempe god, og kommer til å kjøpe den igjen. Jeg har knusktørre hender og den er ypperlig til meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå