Gjest Miloff Skrevet 31. mars 2007 #1 Skrevet 31. mars 2007 (endret) Tragisk det som skjedde i Songdalen i går kveld... TROR ikke jeg vet hvem jenta er, men en slik handling gir rom for ettertanke.... Innrømmer handlingen, men nekter straffskyld... Innlegget er endret iht kvinneguidens regler. Trille (mod) Endret 31. mars 2007 av Trille
Gjest DyneTryne Skrevet 31. mars 2007 #2 Skrevet 31. mars 2007 Hun var en bekjent av meg og bodde et par km unna der jeg bor (bryr meg ikke om at jeg utleverer meg selv akkurat nå). Det er helt jævlig det som har skjedd, og at noen kan ha det i seg, det å drepe et annet menneske. Det som gjør det hele så fælt å tenke på er at da jeg ventet på bussen torsdagen, syklet hun forbi og smilte. Hun gjorde alltid det, smilte til alle sammen og ville bare godt, og nå er hun borte.
Dareen Skrevet 31. mars 2007 #3 Skrevet 31. mars 2007 (endret) slettet Endret 31. mars 2007 av Dareen
Gjest DyneTryne Skrevet 31. mars 2007 #5 Skrevet 31. mars 2007 (endret) slettet Endret 31. mars 2007 av DyneTryne
Gjest DyneTryne Skrevet 31. mars 2007 #7 Skrevet 31. mars 2007 Ingen skade skjedd Og igjen, håper det går greit med deg også. Det er fælt nok å lese om sånne nyheter langt unna, men når det skjer rett rundt nabolaget blir det helt annerledes.
Gjest lakenskrekk Skrevet 31. mars 2007 #8 Skrevet 31. mars 2007 (endret) 111 Endret 31. mars 2007 av lakenskrekk
Gjest King James Skrevet 31. mars 2007 #9 Skrevet 31. mars 2007 (endret) glem det Endret 31. mars 2007 av King James
Gjest toppi Skrevet 31. mars 2007 #10 Skrevet 31. mars 2007 Hun var en bekjent av meg og bodde et par km unna der jeg bor (bryr meg ikke om at jeg utleverer meg selv akkurat nå). Det er helt jævlig det som har skjedd, og at noen kan ha det i seg, det å drepe et annet menneske. Det som gjør det hele så fælt å tenke på er at da jeg ventet på bussen torsdagen, syklet hun forbi og smilte. Hun gjorde alltid det, smilte til alle sammen og ville bare godt, og nå er hun borte. ← Hei DyneTryne. Jeg tenkte på deg med en gang jeg hørte om saken - at det kanskje var ei du kjente. Håper du får hjelp hvis du trenger det. Om veldig lenge er det de gode minnene du tenker på.
Gjest DyneTryne Skrevet 1. april 2007 #11 Skrevet 1. april 2007 Nå kjente jeg henne ikke personlig, emn mer som en person som var der hele tiden, som en var vant til å se. Fælt å tenke hun bare er vekk Dareen kjente henne jo personlig og fortjener/trenger mye mer roser og gode ord egentli ;(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå