Gjest Tuzilill Skrevet 25. mars 2007 #1 Skrevet 25. mars 2007 Jeg har en x som jeg ikke får snakket med ca 2 mnd siden. Han skal da bli pappa til mitt barn, og har en sønn fra før. Sønnen vet ingenting og i går så hadde han skrevet melding til ei jente som er 21år og han er 32. Spørte om date denne jenta,nei hu ville ikke pga hu har type. Hadde det ikke vært bedere om han hadde ordnet opp i problemet med meg først?
eeeh... Skrevet 25. mars 2007 #2 Skrevet 25. mars 2007 er ikke det beste for deg å glemme din x, å konsentrere deg om deg selv og barnet du venter istedenfor å henge deg oppi hva din x bedriver?
Varda Skrevet 25. mars 2007 #3 Skrevet 25. mars 2007 Sånn sett så har du ingenting med hvem han sjekker opp siden det er slutt. Men hva er det han skal ordne opp med deg da?
Gjest Tuzilill Skrevet 25. mars 2007 #4 Skrevet 25. mars 2007 det var jneta som sa dette til meg,vi har en samtale som må taes
Varda Skrevet 25. mars 2007 #5 Skrevet 25. mars 2007 Tjaa...om dere har en samtale dere må ta, så kan han vel også leve sitt eget liv i tillegg.
eeeh... Skrevet 25. mars 2007 #6 Skrevet 25. mars 2007 det var jneta som sa dette til meg,vi har en samtale som må taes ← hvis han ikke vil snakke så synes jeg ikke at du bør bruke din enegri på noe som er umulig. la han seili sin egen sjø mens du tar vare på deg selv og barnet. barnet kommer uansett, og du får hjelp fra trygdeetaten med hans økonomiske forpliktelser.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå