treningsjenta Skrevet 8. mars 2007 #1 Skrevet 8. mars 2007 på apoteket får man kjøpt noen tabletter som skal forhindre at magen blåser seg opp. hva het disse igjen, noe på i var det ikke???
treningsjenta Skrevet 8. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 8. mars 2007 er det det heter? var litt usikker på om det var de man tok mot løs mage jeg, eventuelt ved sydenturer til land man er usikker på maten
Miami Skrevet 8. mars 2007 #4 Skrevet 8. mars 2007 Kan det være Imodium? Dette er "sydenmedisin" som brukes mot diare, det var kanskje det motsatte du var ute etter?
treningsjenta Skrevet 8. mars 2007 Forfatter #5 Skrevet 8. mars 2007 jupp det motsatte... men jeg fant det ut:) søkte litt inne på kg og fant det ut vha det. miniform var det jeg var på utkikk etter takk folkens!
aline Skrevet 8. mars 2007 #6 Skrevet 8. mars 2007 idoform i vanlig form er vel i utgangspunktet for løs/treg mage, men lurer på om de har fått noen variasjoner også.
aline Skrevet 8. mars 2007 #7 Skrevet 8. mars 2007 ja, i modeum fungerer veldig dårlig på oppblåst mage, den stopper jo alt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå