Devana Skrevet 7. mars 2007 #1 Skrevet 7. mars 2007 Når man har vunnet i lotto, hva gjør man videre da? Leverer kupongen i butikken, eller hvordan er det?
tuji Skrevet 7. mars 2007 #2 Skrevet 7. mars 2007 Hvis du har tippet uregistrert, ja. Hvis ikke, kommer det inn på spillekortet ditt. Du kan gå til en kommisjonær og få ut pengene.
Antoinette Skrevet 7. mars 2007 #3 Skrevet 7. mars 2007 Jeg fikk pengene rett på konto og brev i posten om at det var sendt beskjed til Likningsmyndighetene. Men det var en større sum. Er det ikke andre regler for gevinster under 1000. Hvor mye vant du?
Devana Skrevet 7. mars 2007 Forfatter #4 Skrevet 7. mars 2007 Jeg fikk pengene rett på konto og brev i posten om at det var sendt beskjed til Likningsmyndighetene. Men det var en større sum. Er det ikke andre regler for gevinster under 1000. Hvor mye vant du? ← Vant litt/eller endel da...Da kommer vel pengene på spillekortet antar jeg, siden jeg er registrert. Takk for svar
Eføy Skrevet 7. mars 2007 #5 Skrevet 7. mars 2007 Ja pengene kommer direkte inn på spillekortet ditt. Om du ikke bruker de i løpet av året, så blir pengene overført til din bankkonto ved årets slutt. Gratulerer som har vunnet da!
Respect Skrevet 7. mars 2007 #6 Skrevet 7. mars 2007 Dersom du vant mer enn 10 000 kommer de ikke inn på spillerkortet ditt, men bankkortet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå