mee mee Skrevet 5. mars 2007 #1 Skrevet 5. mars 2007 hvor i ansiktet er det dere bruker denne? den er ment som å fremheve? hvor er det man burde og burde ikke bruke den? takk for svar
Zest Skrevet 5. mars 2007 #2 Skrevet 5. mars 2007 Jeg bruker den under øynene og på øyenbrynsbenet. Jeg har farge nr 2 som er gultonet nok til å skjule litt blått under øyet, samtidig som den er lys nok til å bruke som highlighter under øyenbrynet. Den bør ikke brukes i steden for consealer til å skjule kviser etc, de blir bare mer fremtredende.
Gjest Tweek Skrevet 5. mars 2007 #3 Skrevet 5. mars 2007 Jeg har nr 1 og bruker den under øynene og av og til rett under øyenbrynene.
Infinity Skrevet 5. mars 2007 #4 Skrevet 5. mars 2007 Hehe....Jeg syns den er veldig god til å skjule kviser med da... Og så dekker jeg noen sprengte blodkar med den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå