Myran Skrevet 4. mars 2007 #1 Skrevet 4. mars 2007 Bor rett ved Oslo, så ikke noe problem om det finnes noe slikt i byen. Men har til nå ikke hsatt tid til å lete eller sett noe slikt. Er det noen som har gjort det, hadde i såfall blitt glad for tips!
GoldenGlow Skrevet 4. mars 2007 #2 Skrevet 4. mars 2007 Jeg kjøpte den fineste og billigste "silke" gull/beige blusen på fredag, på Cubus av alle steder...! Var tilfelldigvis innom, og var faktisk mye fint der! Og så utrolig billig!! Den kostet kun 199,-
Myran Skrevet 5. mars 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. mars 2007 Takk for tipset, var den kort eller langermet?
kitekatt Skrevet 6. mars 2007 #4 Skrevet 6. mars 2007 På HM er det en søt olivengrønn topp, første på s. 2 (rosa på bildet, men den kommer i oliven og)
GoldenGlow Skrevet 7. mars 2007 #5 Skrevet 7. mars 2007 Takk for tipset, var den kort eller langermet? ← Den var kortermet Veldig søt altså
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå