kvinne_ Skrevet 3. mars 2007 #1 Skrevet 3. mars 2007 (endret) Jeg har alltid tenkt praktisk av meg, så jeg går alltid i joggesko. Jeg kunne imidlertid tenkt meg noen penere/mer presentable sko (bla til jobb), dvs med litt hæler og mer feminine. Jeg har en klassisk stil. Men jeg synes det er vanskelig å finne sko/støvletter. Et problem jeg har er at har veldig store legger i forhold til at jeg har små føtter, kan ikke ha høye støvletter oppover leggene. Så har noen forslag til fine og representable støvletter som ikke er for dyre som kan kjøpes i Oslo. Har sett litt på disse, noen kommentarer, dvs hvilke assosiasjoner de vekker? http://www.lillevinkelsko.no/product_info....products_id=724 http://www.lillevinkelsko.no/product_info....products_id=804 http://www.dinsko.no/cache/ttf/01140a0df0117816e8.jpg Litt usikker på disse, noen med bedre forslag med link? Endret 3. mars 2007 av kvinne_
Gjest Deception Skrevet 3. mars 2007 #2 Skrevet 3. mars 2007 Jeg likte Bronx-skoene/støvlettene best. Campers er nok mest komfortable, men personlig synes jeg ikke noe om Campers-sko, de er gjerne for brede for foten min, også. Din Sko-linken gikk bare til en generell side.
Gjest Thalassa Skrevet 4. mars 2007 #3 Skrevet 4. mars 2007 Jeg synes camper støvelettene var veldig fine! Din sko støvelettene så kanskje litt billige ut? Også synes jeg de små camper skoene var kule, men har en følelse av at de kan gå av moten ganske fort, hvis du ikke har en litt sånn tantete stil til vanlig da.. DENNE synes jeg er kul, ligner på den du har funnet på lille vinkel, bare litt tynnere hæl. DENNE enkle er også fin, men selvfølgelig bare str. 36 igjen!
Gjest Catwoman Skrevet 4. mars 2007 #4 Skrevet 4. mars 2007 http://www.lillevinkelsko.no/product_info....products_id=506 hva med noe sånt? Jeg har noen lignende ankelboots som dette - kjøpt på Bianco. Og de synes jeg er utrolig behagelige å ha på beina faktisk. Og jeg er, uansett hvor mye jeg prøver på andre ting, et sneakersmenneske. Jeg likte skoene i den første linken din.
Millis Skrevet 4. mars 2007 #5 Skrevet 4. mars 2007 Og jeg likte dem fra campers. Utrolig greit på jobb, for er det noe som forstyrrer er det damer som sier klakk klakk. Og campers har gummihæl.
Gjest Keycha Skrevet 4. mars 2007 #6 Skrevet 4. mars 2007 Jeg likte de fra link nr 2 kjempegodt. De var både stilige og fine.
Kykkelikokos Skrevet 4. mars 2007 #7 Skrevet 4. mars 2007 Nr1: Supersøte Nr2: Kjempestilige (men husk at de har veldig høy hæl..) Nr3: likte ikke fargen og stoffet.
kvinne_ Skrevet 4. mars 2007 Forfatter #8 Skrevet 4. mars 2007 http://www.lillevinkelsko.no/product_info....products_id=506 hva med noe sånt? Jeg har noen lignende ankelboots som dette - kjøpt på Bianco. Og de synes jeg er utrolig behagelige å ha på beina faktisk. Og jeg er, uansett hvor mye jeg prøver på andre ting, et sneakersmenneske. Jeg likte skoene i den første linken din. ← De var så absolutt fine. Men finnes det noe liknende i sort? Synes grønt blir litt vanskelig å matche med resten av antrekket.. Har de slike i sort på bianco fortsatt tror du? Takk for de andre svarene forresten! Kom gjerne med andre innspill på støvletter som kan passe meg og min stil (klassisk stil med ikke altfor høye hæler)
GoldenGlow Skrevet 4. mars 2007 #9 Skrevet 4. mars 2007 Nr1 var kjempe skjønne! De andre var ikke helt min smak.. Så etter min mening, absolutt nr 1
Drua Skrevet 4. mars 2007 #10 Skrevet 4. mars 2007 Jeg synes Campersskoene var kjempesøte Bronx-støvlettene var altfor høye på hælen, jeg hadde hatt problemer med å få lange nok bukser, og ikke minst med å gå hele dagen
kvinne_ Skrevet 8. mars 2007 Forfatter #11 Skrevet 8. mars 2007 Takk for tilbakemeldinger, folken! Siden dere sikkert er mer bevandret i skoverdenen enn det jeg er, hadde det vært hyggelig å få tilbakemelding på disse skoene jeg har kikket på: http://www.skopunkten.com/thumbJpeg.ashx?V...=150&height=150 http://www.skopunkten.com/thumbJpeg.ashx?V...=150&height=150 http://www.skopunkten.com/thumbJpeg.ashx?V...=150&height=150 http://www.dinsko.no/cache/ttf/0113dcd5401111d4f8.jpg http://www.skopunkten.com/thumbJpeg.ashx?V...=150&height=150 http://www.skopunkten.com/images_shoes/215695.jpg Noen synspunkter? Forslag til flere nettsider med butikker i Norge jeg kan kikke på?
Gjest Catwoman Skrevet 9. mars 2007 #12 Skrevet 9. mars 2007 De var så absolutt fine. Men finnes det noe liknende i sort? Synes grønt blir litt vanskelig å matche med resten av antrekket.. Har de slike i sort på bianco fortsatt tror du? Tenkte bare på typen sko jeg - la ikke merke til at de var grønne engang. (og når er visst ksoene forsvunnet fra siden dems og) Men enig i at grønt er litt upraktisk ja. De jeg har fra Bianco er sølvfarget, har ikke sett de i svart.
Karamba Skrevet 9. mars 2007 #14 Skrevet 9. mars 2007 Forslag til flere nettsider med butikker i Norge jeg kan kikke på? ← Jeg synes de har mye fint hos Bianco...
sajon Skrevet 12. mars 2007 #15 Skrevet 12. mars 2007 (endret) får ikke til å legge til link til bildet, havner på hovedsiden uansett. Men der er det noen elegante støvletter som finnes i både brunt og sort. Innlegget er redigert iht Kvinneguidens regler. Trille (mod) Endret 12. mars 2007 av Trille
Søtpotita Skrevet 12. mars 2007 #16 Skrevet 12. mars 2007 Likte dei fyrste frå Camper best, likte ikkje 2 og 3. Det er noko med hælen til 2 og 3 som gir meg uheldige assosiasjonar...
Amalie_85 Skrevet 12. mars 2007 #17 Skrevet 12. mars 2007 Disse har jeg. Man ser ikke at det er et bånd sånn at det blir en kjempe søt sløyfe på den når du har den på deg og knyter pent. Elsker de skoene. Passe til skjørt og pen tøy, eller bare til dongeri bukse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå