Gå til innhold

Hjelp - babyen kommer om 6 uker


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har altså 6 uker til termin, og begynner å få skikkelig panikk. Selfølgelig gleder jeg meg, men er samtidig livredd for fremtiden. Er redd for å ha glemt viktige ting til babyen kommer, så jeg blir veldig takknemlig dersom noen kan komme med en liten liste over ting man MÅ ha klart til babyen kommer... På forhånd takk!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Her er en liste fra meg:

Shampo og såpe til deg selv

børste til håret

klær til deg selv

strømpebukse til babyen

bukse

genser

sokker

skjorte

teppe til vogn

Lue

Bleier

Det er ikke så mye egentlig for de har mye på føden som du låner.De bruker ikke klær der(ikke da jeg var der)

Jeg hadde ALT for mye med meg.

Hvis jeg kommer på noe mer så skriver jeg det ned....

LYKKE TIL!

Skrevet

Skal du på sykehotell derimot, må du ha med det meste selv. Har lister i dagboken min et sted om hva jeg er blitt anbefalt å ta med, hva jeg har tenkt å kjøpe inn før fødselen osv. Kan kopiere dem over hit om du ønsker. Terminklubbene på snart mamma sidene har også fine lister.

Men det er vel ikke noen grunn til panikk, det er ikke slik at babyen ikke overlever om du har glemt ett eller annet?

Kan være knotete å få tak i ting hvis vi føder midt i påsken, men med en bag å sove i og noen klær og bleier skulle nok babyen klare seg.

:wink:

Klips + småtten, 34+6

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...