Navnløs Skrevet 27. februar 2007 #1 Skrevet 27. februar 2007 Enten sitter folk på do med bøtte mellom beina, eller så ligger de rett ut med influensa eller annet. Selv har jeg ikke vært syk siden... jeg husker ikke. Hva med deg?
Gjest *Magica* Skrevet 27. februar 2007 #2 Skrevet 27. februar 2007 Nei, utrolig nok ikke. Har barn i barnehage og skole, og er i kontakt med veldig mange i jobben, så det er nesten litt for godt til å være sant at ingen av oss har vært dårlige ennå.
Gjest Gjest Skrevet 27. februar 2007 #4 Skrevet 27. februar 2007 Hatt influensa. (ikke fugleinfluensa)
Arkana Skrevet 27. februar 2007 #6 Skrevet 27. februar 2007 Nei, jeg pleier ikke å få influensa eller omgangssyke. Har hatt influensa bare én gang i hele mitt liv og det er 17 år siden.
Gjest gjesta Skrevet 27. februar 2007 #7 Skrevet 27. februar 2007 Nei, jeg pleier ikke å få influensa eller omgangssyke. Har hatt influensa bare én gang i hele mitt liv og det er 17 år siden. ← Angående influensa tror jeg det er nøyaktig like mange år siden jeg hadde det. Har peid å bli forkjøla, men denne vinteren har jeg bare vært frisk.
Gjest Gjest Skrevet 27. februar 2007 #8 Skrevet 27. februar 2007 Fysisk i grei form (kun kvalm og borti UVI), men psyken er som alltid til helvete når det er vinter. Forkjølelse og omgangssyke har jeg sluppet unna.
Gjest gjesta Skrevet 27. februar 2007 #9 Skrevet 27. februar 2007 Influensa har jeg kun hatt en gang i mitt liv og det er 20 år siden. Har nettopp vært igjennom en skikkelig runde med omgangssyke. Den første på veldig mange år. Pleier å ha en forkjølelse pr. vinter men den har heldigvis uteblitt de siste årene.
Gjest Eir Skrevet 27. februar 2007 #10 Skrevet 27. februar 2007 Jeg har vært syk, og det er første gang på jeg vet ikke hvor lenge. Hverken jeg eller samboeren min pleier å være syke, men denne vinteren har vi faktisk fått det begge to.
Kayli Skrevet 27. februar 2007 #11 Skrevet 27. februar 2007 Her har både ungene og jeg hatt omgangssyke og influensa. Jobber på barneskole, og der har "alle" hatt omgangssyke. Far i huset har vært heldig og sluppet unna begge deler.
Gjest niomi Skrevet 27. februar 2007 #12 Skrevet 27. februar 2007 Her var det ikke enkelt å svare på pollen, gitt, for jeg har vært forkjølet i hele vinter (luftveisinfeksjon), og hadde influensa og omgangssjuken samtidig. (Da føler man seg på topp, liksom - man har vondt i hele kroppen og feberfantasier mens man konstant renner på do og sitter med hodet nedi ei bøtte...)
Badlands Skrevet 27. februar 2007 #13 Skrevet 27. februar 2007 Eg har òg hatt begge deler. Trudde eg var immun mot omgangssjuka, for med mine 30 år har eg ALDRI hatt det før, aldri kasta opp pga sjukdom, aldri hatt diaré i mitt liv. Og så kom det no gitt
Mistyen Skrevet 27. februar 2007 #14 Skrevet 27. februar 2007 Her burde man hatt muligheten til flere alternativer Vi har hatt alt denne vinteren
Gjest Emera Skrevet 27. februar 2007 #15 Skrevet 27. februar 2007 Har fått influensasymptomer nå, ellers intet annet.
Cata Skrevet 27. februar 2007 #16 Skrevet 27. februar 2007 Jaaaa! Influensaen kastet seg over meg på søndag. Kan ikke huske sist jeg var borti noe sånt. Forkjølelse, ja, men influensa: nei. Ganske kjipt når man har vært eplekjekk i så mange år, og bebudet at "den slags biter ikke på meg". Får vel tygge i meg de ordene nå.
Gjest Frk Åberg Skrevet 27. februar 2007 #18 Skrevet 27. februar 2007 Nei. Er sjelden syk. Influensa er det mange år siden jeg har hatt. Ble matforgifta på ferie rundt nytt år, men regner ikke det som sykdom på den måten (hadde spist rå tunfisk av alle ting, dum som jeg var).
Gjest Tessmira Skrevet 27. februar 2007 #20 Skrevet 27. februar 2007 Ja, jeg har hatt omgangssjuken og nå begynner jeg å bli forkjøla..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå