Gjest Prift Skrevet 24. februar 2007 #1 Skrevet 24. februar 2007 Jeg har vært single hele livet uten intimitetskontakt med kvinner. Nå har jeg funnet en ordning med en jente jeg treffer en times tid annenhver uke. Timen brukes til kroppskontakt og nærhet. Det innebærer ikke seksuelle tjenester, begge beholder undertøyet på, men jeg får utløp for etterlengtet kroppskontakt med å få stryke henne på ryggen, magen, armene og bena. Hvert slikt møte føles veldig oppløftende og er store høydepunkt for meg. Følelsen av nærhet og å kunne føle at jeg er god mot et annet menneske kjennes som sterk nytelse, og jeg lengter allerede etter neste time med det samme den forrige er over. Ordningen innebærer at hun får betalt, men denne delen av avtalen vår liksom toner vi ned ved at vi aldri gjør noe nummer av det eller snakker om det. Jeg vil aldri la møtene våre ta en seksuell retning, selvom jeg på sett og vis opplever en slags erotisk stemning. Jeg tror bestemt også det er helt uaktuelt for henne at møtene våre skal utvikles i den retningen. Hvilket utbytte hun har av timen, er jeg usikker på. Jeg håper naturligvis veldig at hun ikke synes det er ulidelig, hun gir uttrykk for å ha det veldig bra, men som sagt kan jeg jo ikke vite det for sikkert. Jeg innrømmer villig at jeg er opptatt av hva andre synes om dette. Kan forestille meg at andre finner dette umoralsk, men jeg har for meg selv definert dette til ikke å være prostitusjon.
Gjest prift Skrevet 24. februar 2007 #3 Skrevet 24. februar 2007 Hva med en kjæreste da.. ? ← Jeg ville naturligvis mye heller valgt en kjæreste, men det ser jeg ingen sjanse til å få. Håper ikke dette blir ennå en tråd om hvordan man skal opptre for å få en kjærete.
venus* Skrevet 24. februar 2007 #4 Skrevet 24. februar 2007 Hva jeg tenker om dette? Vel, jeg tenker at den du betaler sikkert er takknemlig for at hun slipper å ligge med deg, slik som hun antagelig må med andre kunder.. Men jeg synes nok allikevel at du ikke burde betale mennesker for en slik tjeneste. Allikevel, jeg synes synd på deg, som har så lite tro på deg selv at du ser dette som eneste mulighet til å få nærhet..
Gjest prift Skrevet 24. februar 2007 #5 Skrevet 24. februar 2007 Hva jeg tenker om dette? Vel, jeg tenker at den du betaler sikkert er takknemlig for at hun slipper å ligge med deg, slik som hun antagelig må med andre kunder.. Men jeg synes nok allikevel at du ikke burde betale mennesker for en slik tjeneste. Allikevel, jeg synes synd på deg, som har så lite tro på deg selv at du ser dette som eneste mulighet til å få nærhet.. ← Jeg tror ikke hun driver med tradisjonell prostitusjon. Jeg har ikke truffet henne på den måten prostituerte og kunder treffer hverandre. Tenker du at hun må være prostituert for å gå med på den ordningen vi har?
Gjest mata Skrevet 24. februar 2007 #6 Skrevet 24. februar 2007 Iflg. meg er det helt ok, hvis det er ok for deg. Har blitt spurt om jeg ville være en såkalt selskapsdame, som får betaling for å møte foretningsmenn til en middag (alt annet er frivillig). Jeg takket nei, men angrer litt for det kunne vært hyggelig så lenge jeg selv bestemmer om jeg ville hatt sex eller ikke.
venus* Skrevet 24. februar 2007 #7 Skrevet 24. februar 2007 Jeg tror ikke hun driver med tradisjonell prostitusjon. Jeg har ikke truffet henne på den måten prostituerte og kunder treffer hverandre. Tenker du at hun må være prostituert for å gå med på den ordningen vi har? ← Hun tar seg betalt for en tjeneste som de fleste gir gratis. Om det kan kalles prostitusjon er vel en annen diskusjon.
Gjest Gjest Skrevet 24. februar 2007 #8 Skrevet 24. februar 2007 Det heter ikke prostitusjon, det er et skjellsord. Det outsoursing som er den korrekte beskrivelse. Hvor mye betaler du? Pass på at hun ikke skruer opp prisen gradvis, eller tar seg ekstrabetalt for taxi, parkering, buss, tlf o.l.
Gjest Tor Skrevet 24. februar 2007 #9 Skrevet 24. februar 2007 Det heter ikke prostitusjon, det er et skjellsord. Det outsoursing som er den korrekte beskrivelse. Hvor mye betaler du? Pass på at hun ikke skruer opp prisen gradvis, eller tar seg ekstrabetalt for taxi, parkering, buss, tlf o.l.
Gjest *Magica* Skrevet 24. februar 2007 #10 Skrevet 24. februar 2007 Det heter ikke prostitusjon, det er et skjellsord. Det outsoursing som er den korrekte beskrivelse. ← Prostitusjon er en betegnelse for å selge kroppen sin. Outsourcing my ass... Hvor mye betaler du? Pass på at hun ikke skruer opp prisen gradvis, eller tar seg ekstrabetalt for taxi, parkering, buss, tlf o.l. ← Nå var det vel ikke pris som var temaet her? Tror det er temmelig irrelevant for TS.
Gjest prift Skrevet 24. februar 2007 #11 Skrevet 24. februar 2007 Iflg. meg er det helt ok, hvis det er ok for deg. Har blitt spurt om jeg ville være en såkalt selskapsdame, som får betaling for å møte foretningsmenn til en middag (alt annet er frivillig). Jeg takket nei, men angrer litt for det kunne vært hyggelig så lenge jeg selv bestemmer om jeg ville hatt sex eller ikke. ← Ja, jeg er absolutt ikke fremmed for å betale for selskap med en hyggelig jente en kveld, kino/teater og restaurant/cafe. Det måtte være under forutsetning at hun var en interessert samtalepartner og ikke en som bare tok i mot pengene og deretter satt og verket etter at det hele skulle bli ferdig. Dessuten måtte hun være inneforstått med at det ikke ville være aktuelt å betale for sex. Jeg vet ikke om slike tjenester tilbys, men i så fall: er det moralsk betenkelig å benytte seg av slike selskapstjenester?
ATV Skrevet 24. februar 2007 #12 Skrevet 24. februar 2007 at du gjør det slik er vel greit for deg, men hun vil aldri respektere deg. i minne øyne er hun en hore, jeg ville aldri gjort det slik men ser ikke ned på deg selv om du gjør det
Gjest prift Skrevet 24. februar 2007 #13 Skrevet 24. februar 2007 Prostitusjon er en betegnelse for å selge kroppen sin. Outsourcing my ass... Ja, på en måte stiller så 'disponerer' jeg jo kroppen hennes mot betaling. Men det innbefatter ikke sex av noe slag, og jeg vil naturligvis ikke gjøre noe hun uttrykker ulyst overfor. Jeg har vanskeligheter med å tenke på meg selv som horekunde, og på en måte slker jeg vel bekreftelse fra andre på at dette ikke er prostitusjon. Nå var det vel ikke pris som var temaet her? Tror det er temmelig irrelevant for TS. Nei, som du sikkert har skjønt er dette med pengene og prisen noe jeg helst ikke ønsker å tenke på.
Gjest Gjest Skrevet 24. februar 2007 #14 Skrevet 24. februar 2007 Jeg ville naturligvis mye heller valgt en kjæreste, men det ser jeg ingen sjanse til å få. Håper ikke dette blir ennå en tråd om hvordan man skal opptre for å få en kjærete. ← Det har jo lett for å bli en slik tråd, uansett.. Graver opp en gammal tråd til deg.. Tror du uansett hadde vært bedre tjent med ett "standard" forhold..
Gjest Silmarill Skrevet 24. februar 2007 #15 Skrevet 24. februar 2007 Jeg innrømmer villig at jeg er opptatt av hva andre synes om dette. Kan forestille meg at andre finner dette umoralsk, men jeg har for meg selv definert dette til ikke å være prostitusjon. ← Nei dette er ikke umoralsk! Det finns grader av prostitusjon, men når noen tar betalt for kroppen sin er det prostitusjon! Ikke la det skremme deg da Du liker jo dette så da er det vel greit! Hun liker nok møtene hun har med deg, da du gir utrykk for at det er henne du liker å bare ta på og ikke tenker på henne som "ett stykke kjøtt" Om du vil ha sex med henne så spør om det, hun har sikkert det med mange andre! Trå varsomt fram når du spør, og får du nei så ikke tenk mer på at du spurte! (dersom ja, husk kondom) Du kan spørre henne om dere kan gå på kino sammen og sitte å stryke på hverandre der? Gå på turer hånd i hånd for så å gå ut å spise! Kanskje hun får deg til å åpne deg mer for andre damer etterhvert og at hun gir deg en viss erfaring mht. kvinner! Dersom problemet ditt med kontakt av andre kvinner skyldes sjenanse, så syns jeg ikke du er så sjenert når du alikevell har tatt mot til deg å ta kontakt med henne! Når det er sagt er ikke dette en varig løsning for deg! Du må komme deg ut og ta kontakt med mennesker! Håper du har venner slik at det blir lettere for deg å treffe andre! Har du vært hos psykolog? Kanskje det hjelper deg litt! Lykke til
lulle Skrevet 24. februar 2007 #16 Skrevet 24. februar 2007 Ser at mange av svarene du får gir uttrykk av at du heller bør skaffe deg et seriøst forhold. Det kan vell ha mange ulike forklaringer at du velger denne formen for kroppskontakt fremfor en kjæreste. Det må bli ditt valg.- og jeg synes forøvrig det er en helt annen diskusjon. Du høres ut som en gjennomtenkt person, og du har nok reflektert en del over dette. Alle mennsker har behov for kroppskontakt, og jeg kan i den grad det er vanskelig å skaffe seg det naturlig, forstå at du tyr til denne formen. Så lenge du ikke utnytter noen ( og det virker det ikke som du gjør) og har kommet til en gjensidig avtale med denne damen som dere begge er fornøud med , synes jeg ikke du skal plage deg selv med hva andre synes. Det er ok for deg, og ok for damen. La det være med det. Sitter med en liten følelse av at de som fordømmer denne handlingen, eller synes det er umoralsk ikke sliter med samme typen problem. Det kan ofte være vanskelig å sette seg inn i andres situasjon om en ikke har vært der. Lykke til
Gjest Gjest Skrevet 24. februar 2007 #17 Skrevet 24. februar 2007 Nei dette er ikke umoralsk! Det finns grader av prostitusjon, men når noen tar betalt for kroppen sin er det prostitusjon! Ikke la det skremme deg da Du liker jo dette så da er det vel greit! Hun liker nok møtene hun har med deg, da du gir utrykk for at det er henne du liker å bare ta på og ikke tenker på henne som "ett stykke kjøtt" Om du vil ha sex med henne så spør om det, hun har sikkert det med mange andre! Trå varsomt fram når du spør, og får du nei så ikke tenk mer på at du spurte! (dersom ja, husk kondom) Du kan spørre henne om dere kan gå på kino sammen og sitte å stryke på hverandre der? Gå på turer hånd i hånd for så å gå ut å spise! Kanskje hun får deg til å åpne deg mer for andre damer etterhvert og at hun gir deg en viss erfaring mht. kvinner! Dersom problemet ditt med kontakt av andre kvinner skyldes sjenanse, så syns jeg ikke du er så sjenert når du alikevell har tatt mot til deg å ta kontakt med henne! Når det er sagt er ikke dette en varig løsning for deg! Du må komme deg ut og ta kontakt med mennesker! Håper du har venner slik at det blir lettere for deg å treffe andre! Har du vært hos psykolog? Kanskje det hjelper deg litt! Lykke til ← Jeg kan godt erkjenne at jeg faker litt kjæresteforhold når jeg er hos henne. Men jeg forventer ikke at hun skal ønske seg at dette utvikles til et kjæresteforhold, hvis så var tilfelle, ville hun helt sikkert vært ubekvem med å motta pengene. Jeg ønsker meg slett ikke sex med henne. For meg er sex uløselig knyttet til kjærlighet, og dette er ikke ekte kjærlighet.
Gjest Gjest Skrevet 24. februar 2007 #18 Skrevet 24. februar 2007 Prostitusjon er en betegnelse for å selge kroppen sin. Outsourcing my ass... Nå var det vel ikke pris som var temaet her? Tror det er temmelig irrelevant for TS. ← Ja det er nok muligt å outsorce din ass;-) Tenker du da på at mannen din kjøper analsex i stedet for å pule deg i rumpa?
Gjest Gjest Skrevet 24. februar 2007 #19 Skrevet 24. februar 2007 Ser at mange av svarene du får gir uttrykk av at du heller bør skaffe deg et seriøst forhold. Det kan vell ha mange ulike forklaringer at du velger denne formen for kroppskontakt fremfor en kjæreste. Det må bli ditt valg.- og jeg synes forøvrig det er en helt annen diskusjon. Du høres ut som en gjennomtenkt person, og du har nok reflektert en del over dette. Alle mennsker har behov for kroppskontakt, og jeg kan i den grad det er vanskelig å skaffe seg det naturlig, forstå at du tyr til denne formen. Så lenge du ikke utnytter noen ( og det virker det ikke som du gjør) og har kommet til en gjensidig avtale med denne damen som dere begge er fornøud med , synes jeg ikke du skal plage deg selv med hva andre synes. Det er ok for deg, og ok for damen. La det være med det. Sitter med en liten følelse av at de som fordømmer denne handlingen, eller synes det er umoralsk ikke sliter med samme typen problem. Det kan ofte være vanskelig å sette seg inn i andres situasjon om en ikke har vært der. Lykke til ← Ja, følelsen av kroppskontakt med en kvinne var en vanvittig sterk opplevelse - det var galakseeksplosjoner og demning som brast på en gang. Første gangen var jeg helt utenfor meg selv i flere dager etterpå, og jeg har kanhende et opparbeidet behov for dette som gjør det vanskelig å kunne avslutte disse møtene basert på at jeg ikke kan fortsette av moralske grunner. Du har på en måte rett i at dette er et anliggende kun mellom meg og henne. Men på den annen side ønsker jeg å la mine handlinger og min moral speiles av hva andre finner akseptabelt. Jeg forventer kanskje ikke applaus, men hvis dette fordømmes (av mange, av alle?) så håper jeg det vil påvirke meg. Takk for din forståelse iallefall!
Gjest Silmarill Skrevet 24. februar 2007 #20 Skrevet 24. februar 2007 Jeg kan godt erkjenne at jeg faker litt kjæresteforhold når jeg er hos henne. Men jeg forventer ikke at hun skal ønske seg at dette utvikles til et kjæresteforhold, hvis så var tilfelle, ville hun helt sikkert vært ubekvem med å motta pengene. Jeg ønsker meg slett ikke sex med henne. For meg er sex uløselig knyttet til kjærlighet, og dette er ikke ekte kjærlighet. ← Du er en fornuftig mann du, mange fine tanker og respekt for det motsatte kjønn, og det er mange kvinner som drømmer om sånne menn! Igjen, det du gjør er ikke forkastelig og om det kalles prostitusjon så spiller vel ikke det noen rolle så lenge du trives med dette! Du trenger ikke svare, men hva er årsaken til at du ikke kan ha et vanlig forhold? Hvis det ikke er sjenanse, hva er det da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå