Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Dere som bruker body shop-kost til solpudderet, er det denne dere bruker?

Har dere handlet fra nettstedet her? Fornøyd?

Videoannonse
Annonse
Gjest Deception
Skrevet

Jeg har den kosten du linker til, men den er ikke noe særlig. Den er for liten til å bruke til solpudder; jeg bruker å ha den i sminkepungen når jeg reiser, og bruker den til rouge.

Den jeg har til solpudder, er den store som heter Face and Body Brush. Den koster 149 kroner, og jeg har allerede kjøpt min andre. :)

Skrevet
Den koster 149 kroner, og jeg har allerede kjøpt min andre. :)

Betyr det at den er lite holdbar? :ler:

Gjest Deception
Skrevet
Betyr det at den er lite holdbar?  :ler:

Nei, det vil jeg ikke si. Den første hadde jeg i sikkert fire år, og den fikk mye juling, blant annet gjennom å bli klemt i glidelåser.

Jeg vet det kommer til å bli en tredje, også. Disse kostene er virkelig supre. Rougekosten er også veldig bra, bare ikke den sammenleggbare.

Skrevet

Jepp, både rougekosten og den store er suverene. Jeg er på mine første, og er veldig fornøyd. Den store funker også fint til mineralfoundation, jeg synes den er myk og fordeler jevnt og fint.

Skrevet

Linken funket ikke

Skrevet

Jeg er også kjempefornøyd med Face and Body-kosten.

De sammenleggbare funker kun hvis du vil legge stripete sminke.

Skrevet

Den du linket til Ts stinker!

Jeg luker rett og slett dritt :(

Skrevet

Jeg elsker både Face and body-kosten, og blusher-kosten til BS. De er fantastiske! :)

Skrevet
Den bruker jeg til mineralfoundation. Trenger ny kost til solpudder og blush, og prøvde denne (jeg har to), men synes det ble litt for mye.

Litt for mye solpudder og blush...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...