Bente:) Skrevet 18. februar 2007 #1 Skrevet 18. februar 2007 (endret) Vi har valgt å sende ut Sett av Datoen - magneter til våre gjester. I statene er jo dette helt vanlig at man gjør, men har enda ikke sett noen gjøre det her hjemme. Vi syntes det var en litt morsom vri før innbydelsene kommer om noen mnd Kan jo være bra å gjøre for de som har vielse midt i ferie-tiden! Da kan gjestene få et tidlig hint om å ikke legge ferien sin akkurat da slik ser de ut Skroll nedover siden... Endret 18. februar 2007 av Bente:)
Bente:) Skrevet 18. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 18. februar 2007 Får ikke sett dem uten å logge inn... ← Har gjort om på linken Ligger omtrent midt på siden av Albumer
rsa Skrevet 18. februar 2007 #4 Skrevet 18. februar 2007 Hei, Hvor fant du magnetene? Har også lyst til å sende ut sånne, men vet ikke hvor jeg får tak i dem. :icon_question:
Bente:) Skrevet 18. februar 2007 Forfatter #5 Skrevet 18. februar 2007 Hei, Hvor fant du magnetene? Har også lyst til å sende ut sånne, men vet ikke hvor jeg får tak i dem. :icon_question: ← De fant jeg på www.vistaprint.no koster 89 + moms for 25 stk. Vær obs på at etter at man har gått til kassa og betalt, så får man opp ett tilbud om å kjøpe 25 stk til for bare 30 kroner! Men dette kommer som sagt ikke frem før ETTER at du har valgt betalingsmåte
rsa Skrevet 18. februar 2007 #6 Skrevet 18. februar 2007 De fant jeg på www.vistaprint.no koster 89 + moms for 25 stk. Vær obs på at etter at man har gått til kassa og betalt, så får man opp ett tilbud om å kjøpe 25 stk til for bare 30 kroner! Men dette kommer som sagt ikke frem før ETTER at du har valgt betalingsmåte ← Aha! Luringer. Godt vi kan utveksle tips her Tusen takk Da skal jeg også bestille magneter.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå