Susan Skrevet 21. februar 2003 #1 Skrevet 21. februar 2003 Hei. Jeg var inne på den nye bryllussiden. Den var fin. Men det var noe som manglet. Jeg bare lurte på om dere kunne legge inn kjoler fra Sincerity Bridal der også. Det er så lekre kjoler. Fra år 2000-2003. Får dere til det, så hadde det vært fint. P.S Må jeg lage nytt brukernavn og passord, når jeg skal logge på. For den godtok ikke mitt nåværende passord.
Marianne Skrevet 21. februar 2003 #2 Skrevet 21. februar 2003 Heisann Har sendt spørsmålet videre til Gry som er vår redaktør så kommer nok hun med ett svar
Gry Skrevet 21. februar 2003 #4 Skrevet 21. februar 2003 Hei, Det nye galleriet krever egen registrering, du kan altså ikke logge inn med opplysningene dine herfra. Registrer deg på nytt i galleriet. Vi legger inn kjoler fra de brudesalongene som ønsker at vi skal vise kjoler for dem. Jeg kan derfor ikke love deg kjoler fra Sincerity Bridal da jeg ennå ikke har full oversikt over hvilke designere som venter.. Grunnen til at vi kun kan legge ut bilder fra brudesalongene vi samarbeider med er enkelt og greit kopiretten som finnes på bilder.
Susan Skrevet 21. februar 2003 Forfatter #5 Skrevet 21. februar 2003 Hei. Takk for svar. Da veit jeg det. Håper det kommer engang da. Ha en god dag videre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå