Gå til innhold

mus.....


Fremhevede innlegg

Skrevet
:sjarmor: Hva legger dere i ordet "bollemus"???? :ler: Bare lurer....
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bollemus er når de ytre kjønnsleppene er tykke og svulmer ut fra skrittet til jenta. Venusbaken må også velve seg over leppene. Bollemus synes best på slanke jenter. Da er det digg.

Skrevet (endret)

Er det noen som ikke har bollemus?? Venusbegeret vil jo alltid være synlig når man ligger på ryggen....eller har jeg misforstått??

Endret av Daiquiry
Gjest ThatMan
Skrevet
Bollemus er når de ytre kjønnsleppene er tykke og svulmer ut fra skrittet til jenta. Venusbaken må også velve seg over leppene. Bollemus synes best på slanke jenter. Da er det digg.

Nei, den definisjonen er ikke helt riktig. Bollemus-begrepet har ingenting med kjønnsleppenes tykkelse å gjøre.

En bollemus er det når "skambenet", eller venusberget, står litt ut, buer litt utover slik at det blir en bue/kul, som syns tydelig når jenta/kvinnen har på seg truse/bikini, og står eller ligger med samlede lår.

Bollemusa syns altså ovenfor kjønnsleppene.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...