*Heidi* Skrevet 13. februar 2007 #1 Skrevet 13. februar 2007 Fristen er jo i mars,men jeg lurer så fælt om vi får plass..
Murf Skrevet 13. februar 2007 #2 Skrevet 13. februar 2007 Hvor i landet søker du? I Oslo får du visst svar i juni, men svar på søknaden er jo avhengig av hvor du bor i landet.
Labella Skrevet 13. februar 2007 #4 Skrevet 13. februar 2007 Vi søkte til hovedopptaket med søknadsfrist 1. mars i fjor og fikk svar i april. Vi bor i Oslo.
Nellie Cortado Skrevet 13. februar 2007 #5 Skrevet 13. februar 2007 ok, jeg bor i ullensaker.. ← Jeg bor også i Ullensaker, forsto det sånn at man skulle få en bekreftelse på mottatt søknad etter noen uker (men det har jeg ennå ikke fått) og så endelig svar i mai/juni.
Zianta Skrevet 14. februar 2007 #6 Skrevet 14. februar 2007 Vi bor i Røyken og der skal første opptaket være ferdig 12. mars. De som kommer med i første opptaket får beskjed i løpet av de neste 2 ukene. Andre opptak får beskjed i løpet av april osv. Tror vi fikk brev i mai i fjor om at vi ikke hadde fått plass. Men fikk plass i en familiebarnehage i juni.
Tusenfryd Skrevet 14. februar 2007 #7 Skrevet 14. februar 2007 http://www.ullensaker.kommune.no/akershus/...84?OpenDocument Et googlesøk kan gi svar på mye. Her er barnehagesidene til Ullensaker kommune. Jeg har ikke lett etter svaret ditt der, du får lese gjennom selv. Finner du ikke svar der, står sikkert kontaktinfo til noen som kan gi deg svar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå