Achmed Skrevet 17. august 2003 #1561 Skrevet 17. august 2003 Jeg har lyst å gi Achmed en velsmakende bunt med rødkløver i dag. Bare fordi jeg ler så godt av innleggene dine. Takk og takk. De smakte nydelig. Tror nesten du bør få en tilbake bare fordi du gidder å lese dem.
Kreps Skrevet 18. august 2003 #1562 Skrevet 18. august 2003 :plante roser på Krepsen: Vær så god! Takk for rosene, de var veldig fine.
Gjest Atacand Skrevet 19. august 2003 #1563 Skrevet 19. august 2003 Jeg vil gi rose til Livets Datter for hennes ærlighet Jeg vil gi roser til Postit,Arwen,Aricept,Hilde K S,MariannE,Marianne,Donpedro,Kira og Cita fordi dere gjør Kg koslig.
Livets datter Skrevet 19. august 2003 Forfatter #1564 Skrevet 19. august 2003 Takk, Atacand, for nyydelig og velduftende rose. Den er allerede skrå-skjært og satt i vann! Jeg er NØDT til å gi min rose til
Mathias Skrevet 19. august 2003 #1565 Skrevet 19. august 2003 I dag sender jeg en oppmuntrende, rød, velduftende rose til meg selv!!! Hjertlig takk, det varmet!... -Ta vare på deg selv Jepp! Skal det! Fint, viktig det vet du! Ja, men ikke alltid like lett.. Nei, vet det, derfor rosen!.. Hjertelig!
Edie Skrevet 19. august 2003 #1566 Skrevet 19. august 2003 Takk Atacand! Og så gir jeg en til Lasse. Stakkars..en som gir rose til seg selv,,,,men han må virkelig kunne se hvorfor han fortjener det, og da stoler jeg på det jeg. Så med et litt naivt smil, her er en rose Lasse!
Mathias Skrevet 19. august 2003 #1567 Skrevet 19. august 2003 ah! Hjertelig :D To trives bedre enn en.....
MarianneE Skrevet 19. august 2003 #1568 Skrevet 19. august 2003 Jeg vil gi rose til Atacand, en til Livets Datter, en til Lillian og en til Lasse (så slipper du og gi til deg selv!)
Marianne Skrevet 19. august 2003 #1569 Skrevet 19. august 2003 Å tusen takk Atacand Og jeg vil gi en rose til Atacand, sunshine-t, Lillian, Linemor, Barbie og til slutt til alle som skal på rogalandstreffet.
Livets datter Skrevet 21. august 2003 Forfatter #1570 Skrevet 21. august 2003 Jeg vil gi rose til Atacand' date=' en til Livets Datter, en til Lillian og en til Lasse (så slipper du og gi til deg selv!)[/quote'] Takk, snille MariannE. Du får en gul en tilbake. Den røde vil jeg nemlig gi til Chimp idag! Bare fordi! (ok, du har jo vært en "råing" inne på spørreboken idag...)
Vimsevips Skrevet 21. august 2003 #1571 Skrevet 21. august 2003 Tusen takk Marianne ! Jeg har satt den i vann sammen med de jeg ga meg selv tidligere i dag, da jeg fikk jobb.
MarianneE Skrevet 21. august 2003 #1572 Skrevet 21. august 2003 Vil gi rose til DIVA Godt du er her igjen!! Også en til megselv: Siden jeg har blitt tante idag!!
Mathias Skrevet 21. august 2003 #1573 Skrevet 21. august 2003 Tusen takk for rosen tante MarianneE, og du får selvfølgelig en tilbake! :D
chimp Skrevet 21. august 2003 #1574 Skrevet 21. august 2003 Thank you so, so much, LD! Vant jeg......???
Livets datter Skrevet 21. august 2003 Forfatter #1575 Skrevet 21. august 2003 Thank you so' date=' so much, LD! Vant jeg......??? [/quote'] Jeg synes iallefall du fortjener tittelen "dagens vinner".
Anna Lovinda Skrevet 21. august 2003 #1576 Skrevet 21. august 2003 Gir meg selv en rose fordi jeg er meg :D Tuuusen takk, Anna Lovinda. Dette var virkelig overraskende. Hvem kunne vel ha forutsett at jeg skulle oppleve slik en ære. Endelig har jeg nådd det målet jeg satte meg for lenge siden - i juli en gang, da jeg trådde inn i KGs rekker. Jeg vil benytte anledningen til å takke alle som har gjort dette mulig for meg: Mine foreldre; Arne og Belinda Lovinda, tante Dorris, tante Dagfrid, tante Closetta, onkel Nils Jon, samt alle lærerne på grunnskolen, på videregående, og da spesielt med tanke på informatikklæreren min som alltid hadde en vennlig hånd strykende på ryggen til oss jenter mens han pustet tungt inn i ørene våre, mine forelesere på universitetet, katten min, myggen som ikke bet meg sommeren 1987, Æsops Fabler som lærte meg mye om moral, og sist, men ikke minst; men selv! Takk, takk, snufs
Gjest Adina Madeleine Skrevet 21. august 2003 #1577 Skrevet 21. august 2003 Du er ubetalelig, Anna! Derfor skal du få to roser av meg. Én fordi du er den du er, og den andre du er. Og den andre rosen er til å dele med alle de fantastiske menneskene (?) som har gjort deg til den du, og du, er... Klem fra Adina M.
Solstrålen Skrevet 21. august 2003 #1578 Skrevet 21. august 2003 Idag vil jeg gi 3 roser.. 2 små og 1 stor. Den store går til meg selv fordi jeg de siste dagene har overkommet endel hindringer i livet mitt.. Har gjort endel ting som var vanskelige og "harde" for meg å gjennomføre! Den ene lille (men ikke fult så liten..) vil jeg gi til min mann som har hjulpet meg gjennom det over Og den siste vil jeg gi til alle her på KG, som alltid er hjelpsomme og gode å ha
Anna Lovinda Skrevet 21. august 2003 #1579 Skrevet 21. august 2003 Jeg vil med dette dele ut 20 roser til: 10 av disse går til Dina som skal opereres på tirsdag. Lykke til! De andre 10 går til Adina fordi hun er en grepa jente med ben i nesen, og fordi hun har sine meningers mot! Keep up the good work! Anna
Diva Skrevet 22. august 2003 #1580 Skrevet 22. august 2003 Vil gi dagens rose® til MarianneE : Gode vennen min. Du har gitt meg en rose og hyggelig velkomst på KG igjen og du er en kjempeflott venninne! Kos deg med lille tantebarnet :D ---------------------< Anna Lovinda : Fordi du var en av de første som besøkte dagboka mi etter at jeg kom hit igjen og du virker som en hyggelig og interessant person. Med en goood dash humor i tillegg. Takker og bukker for hilsner! ---------------------< Klemmer fra Diva :D
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå