*melis* Skrevet 7. februar 2007 #1 Skrevet 7. februar 2007 Jeg får feilkode 81000306 når jeg prøver å logge på MSN, etter at jeg lastet ned den nyeste versjonen av Live messenger. Sjekket brannmurinnstillingene, og de skal være OK.
*melis* Skrevet 7. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 7. februar 2007 Får ikke til å feilsøke engang, den kommer seg bare halvveis
Liskat Skrevet 7. februar 2007 #5 Skrevet 7. februar 2007 Hvis det viktigste er å komme seg på msn, kan du bruke en annen klient til du finner ut av feilen. F. eks. aMSN Har ikke prøvd den selv, men tror den er grei.
*melis* Skrevet 7. februar 2007 Forfatter #6 Skrevet 7. februar 2007 Takk for tipset, men jeg trenger MSN! Får ikke logget meg på windows messenger heller. Ingen som har opplevd lignende problemer? Har forsøkt det meste nå.
Liskat Skrevet 7. februar 2007 #7 Skrevet 7. februar 2007 Klienten jeg linket til er for å koble seg på MSN, bare med en annen klient/program. Og hvis ikke det funker så kan det være at det er MSN som er humørsyk (noe som skjer støtt og stadig).
Liskat Skrevet 8. februar 2007 #8 Skrevet 8. februar 2007 Jeg vet nå om ganske mange som har liknende problemer, er flere av mine kontakter som bare går av og på MSN, og som også har den siste oppgraderingen. Så kan være verdt å prøve klienten jeg nevnte over for å komme deg på MSN til de får ordnet det (hvis du stadig har problemer).
*melis* Skrevet 8. februar 2007 Forfatter #9 Skrevet 8. februar 2007 OK. Får vel gjøre det da, takk skal du ha
Liskat Skrevet 8. februar 2007 #10 Skrevet 8. februar 2007 Bare hyggelig Håper de får fikset feilen snart, for det andre programmet er ikke så veldig lekkert, men det skulle funke i alle fall.
nallemaja Skrevet 9. februar 2007 #11 Skrevet 9. februar 2007 Jeg har samme problemet. Det begynte like før de kom med oppdateringen, og ble værre etter jeg oppdaterte. Nå må jeg gjennom feilsøk og reparer, og feilsøk og reparer en gang til hver gang jeg skal logge meg på. Fryktelig irriterende! Men jeg kommer meg iallefall på, men må altså feilsøke og klikke reparer, vente og reparer en gang til. Av og til kommer det melding om at det ikke gikk an å reparere og at man må se på proxy og brannmurinnstillinger. Da klikker jeg avlutt, og prøver å logge på en gang til. Da går det somregel....helt ulogisk,men det er jo verd å prøve inntil videre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå