Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har så fryktelig tørr hodebunn at det nesten drysser av meg. Har alltid hatt lyst hår og da har jeg egentlig ikke lagt merke til det en gang, men nå som det er mørkt synes jeg det viser dritgodt. Hvordan blir jeg kvitt problemet (helst på billigst mulig måte, har ikke mye penger til å bruke på sånt om dagen :( )

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjøp shampoen DermoCalm fra Kerastase. Eneste som hjelper for meg iallefall, og jeg er grusomt tørr når det er kaldt ute.

Skrevet

Masser inn jojobaolje, la sitte i et par timer, ha MILD sjampo i håret (gjerne urtekram eller hva den nå heter, finner den på helsekost) og så har du i vann. Ikke omvendt, for da blir håret lett utrolig fett.

Skrevet

Kjøp shampoen/kremen for tørr hodebunn fra Decubal på apoteket. Koster rundt 140-150kr og den funker.

Helt genial - kunne ikke klart meg uten.

Skrevet
Kjøp shampoen DermoCalm fra Kerastase. Eneste som hjelper for meg iallefall, og jeg er grusomt tørr når det er kaldt ute.

Samme her. Den har hjulpet meg mye gjennom vinteren.

Skrevet

Har der prøvd head & shoulders da?? Min far bruker altid å lage sin egen oppskift med einer oppi...Vet ikke hva mer han tilsetter,men koker vertfall ener og lager en kur av det...Det er jo gratis også :ler:

Hjelper ikke et er det ingenting som hjelper...Dette hjelper mot alt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...