Karamba Skrevet 6. februar 2007 #1 Skrevet 6. februar 2007 Jeg kunne tenkt meg å prøvd noen nye hudpleieprodukter, bl.a. peeling og fuktighetsmaske. Har prøvd fuktighetskremen deres for noen år siden og synes den var bra. Noen som har prøvd Carita sine produkter?
IdaC Skrevet 6. februar 2007 #2 Skrevet 6. februar 2007 Jeg brukte produktene for par år siden. Brukte rensen, fuktighetsmasken, peeling og maske. Det var ikke fuktighetsmaske, men en maske som skulle gi huden klarhet og glød. Var veldig fornøyd med produktene men syns det ble litt i dyreste laget. Kostet vel litt over 800 for kremen.
Karamba Skrevet 7. februar 2007 Forfatter #3 Skrevet 7. februar 2007 Ja, det er utrolig dyre produkter! Er kanskje ikke verdt å bytte, er jo forsåvidt fornøyd med Clarins sine, men kunne tenkt meg å prøvd noen nye ansiktsmasker. Ingen andre med erfaringer?
Skravla Skrevet 7. februar 2007 #4 Skrevet 7. februar 2007 Jeg bruker rice creme som nattkrem. Den gir utrolig mye til min tørre, sensible hud. I tillegg har jeg rice balm som en krisekrem. Bruker som coldkrem når det er kjempekaldt, bruker den som leppepomade etc. Den er enda "fetere"/rikere enn creme. Men det er ekstremt dyre produkter. Balm er 30 ml og kostet rett under 300 kr (trur eg) mens rice creme 50 ml kostet nesten 800.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå