Gjest piropa Skrevet 3. februar 2007 #1 Skrevet 3. februar 2007 YSL CONCEALER Hvilken farge skal en velge om en har normal "hvit" hud men med litt farge i? Bruker f.eks medium beige fra i.d, og pleier bruke solpudder over. vil da den lyseste varianten av YSL´s concealer bli for lys? Eller skal de kanskje vaere sA lyse? Om jeg husker rett sA er det jo bare inntil nylig (noen Ar siden) at de fikk flere fargevarianter av denne concealeren, og den har "alltid" vaert sett pA som et veldig bra produkt..
Gjest Deception Skrevet 3. februar 2007 #2 Skrevet 3. februar 2007 Du mener Touche Eclat? Det er som sagt ikke en concealer, men en highlighter til bruk under øynene osv. Jeg har selv en hudfarge lik den du beskriver, og har nr 2. Nr 1 er veldig rosatonet, og kræsjer med hudtonen min. Nr 2 er gultonet, men også lys.
Gjest Solsikke Skrevet 3. februar 2007 #3 Skrevet 3. februar 2007 Jeg er veldig lys i huden men bruker nr. 2. Tror nr. 1 hadde blitt for lys.
Gjest Deception Skrevet 3. februar 2007 #4 Skrevet 3. februar 2007 Jeg er veldig lys i huden men bruker nr. 2. Tror nr. 1 hadde blitt for lys. ← Nr.1 og 2 er like lyse; forskjellen ligger i at nr 1 er rosatonet (kald), og nr. 2 er gultonet (varm). Nr 3 er mer aprikos, og endel mørkere.
Rexina Skrevet 3. februar 2007 #5 Skrevet 3. februar 2007 Ikke for å spore av, men vil bare komme med et lite tips: Hvis du er blå underøyene, så anbefaler jeg Helena Rubenatein Magic Concealer. Denne er fantastisk, og en concealer, ikke en highlighter. Dvs. at den skjuler alt og gir et naturlig resultat. I tillegg funker den perfekt på kviser (om det skulle være et problem). Den er magisk! Ville bare si det..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå