Gjest Borghild Skrevet 1. februar 2007 #1 Skrevet 1. februar 2007 Jeg har bestilt fra colorful sprinkles, eller prøver da og den sier hele tiden at kredittkortopplysningene jeg oppgir er ugyldige. Og det er de ikke, de er riktige og det er penger der. Har prøvd mange ganger, håper ikke jeg betaler mange ganger nå?
Chic' Wilma Skrevet 1. februar 2007 #2 Skrevet 1. februar 2007 Synes å huske en gammel tråd hvor flere hadde samme problemer. Ser at de har problemer i den andre Colorful salgstråden også så det ser ikke ut som situasjonen har forandret seg. Ser ut som Paypal er den beste løsningen.
Gjest Borghild Skrevet 1. februar 2007 #3 Skrevet 1. februar 2007 Takk for svar. men jeg har ikke blitt belastet vel?
Chic' Wilma Skrevet 1. februar 2007 #4 Skrevet 1. februar 2007 Det vet jeg selvfølgelig ikke men tviler på det. Normalt blir du jo ikke belastet hvis kortet ditt på en eller annen måte blir avvist.
tuji Skrevet 1. februar 2007 #5 Skrevet 1. februar 2007 Jeg brukte Paypal i stedet for. Det gikk bra.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå