Gjest Nattblomst Skrevet 24. januar 2007 #1 Skrevet 24. januar 2007 Husker noen hymnetråder til Dermalogica hudpleieprodukter for et par år siden, og mange her inne begynte å bruke det. Er det mange av dere som har fortsatt med produktene? Husker jeg bestilte en liten prøvepakke for normal/oily skin fra lookfantastic, men synes ikke at produktene var noe særlig. Lyst til å gi fuktighetskrem fra Dermalogica en ny sjanse. Har til vanlig blandingshud, blir lett tørr om vinteren. Har hud som krever kremer som trekker lett inn. Fett kliss blir gjerne liggende utenpå og lage blankhet... Ikke pent. Hvor mange forskjellige fuktighetskremer finnes det fra Dermalogica?
Kira27 Skrevet 24. januar 2007 #2 Skrevet 24. januar 2007 Fuktighetskremene fra Dermalogica finner du her: http://www.dermalogica.no/?32,catcont/12/3689 Jeg begynte å bruke Dermalogica for ca. 2år siden og er veldig fornøyd, skal innom hudpleier nå for å se om jeg bør gjøre noen produktjusteringer.
LadyInRed Skrevet 24. januar 2007 #3 Skrevet 24. januar 2007 jeg er litt delt i synet på dermalogica. jeg liker IKKE ansiktskremene i serien i det hele tat, men jeg bruker rens derfra og peeling. pluss at masken skin refining mask derfra er et must for min del!
Arwen Skrevet 24. januar 2007 #4 Skrevet 24. januar 2007 Jeg er superfornøyd med alle dermalogicaproduktene jeg har prøvd og bruker nå alt derfra. Intensive moisture balance er den kremen som gir mest fukt og jeg bruker den om vinteren og en litt lettere en om sommeren.
Antoinette Skrevet 24. januar 2007 #5 Skrevet 24. januar 2007 Elsker Dermalogica. Jeg er velsignet med veldig god hud så jeg bruker ikke så mange spesialprodukter men bruker Body Wash og Ultrarich Bodycream fast. Bruker også Skin Smoothing Cream for ansiktet og Silkebalsamen til håret på vinterstid. Barsoap til håndvask.
Arwen Skrevet 24. januar 2007 #6 Skrevet 24. januar 2007 Kan jeg kuppe tråden litt? Jeg lurer på den vaskekluten de har jeg, er den verdt pengene eller er det bare en veldig dyr klut?
Antoinette Skrevet 24. januar 2007 #7 Skrevet 24. januar 2007 Kan jeg kuppe tråden litt? Jeg lurer på den vaskekluten de har jeg, er den verdt pengene eller er det bare en veldig dyr klut? ← Den store blå? Åh, den er vidunderlig. Det er en skrubbeklut som du bruker i dusjen sammen med Dermalogica Bodywash eller en annen god dusjsåpe. Skrubb i sirkelbevegelser over hele kroppen og jeg garanterer deg at du aldri har følt deg renere. Den polerer vekk tørre nupper og tørr hud og gjør huden superglatt. Ekstremt viktig å følge opp med kroppskrem etterpå. Kluten varer i ca. ett år, den slites ned etterhvert så da er det bare å kjøpe en ny, men på LF koster den ca 90 kroner så det er en billig investering.
Gjest Deception Skrevet 24. januar 2007 #8 Skrevet 24. januar 2007 Jeg har brukt Dermalogica on/off siden serien kom til Norge (98/99), og synes det er greie, pålitelige produkter. Allikevel er det ingen mirakelprodukter, men jeg vet hva jeg får, og vender stadig tilbake til dem etter å ha testet andre ting.
Arwen Skrevet 24. januar 2007 #9 Skrevet 24. januar 2007 Den store blå? Åh, den er vidunderlig. Det er en skrubbeklut som du bruker i dusjen sammen med Dermalogica Bodywash eller en annen god dusjsåpe. Skrubb i sirkelbevegelser over hele kroppen og jeg garanterer deg at du aldri har følt deg renere. Den polerer vekk tørre nupper og tørr hud og gjør huden superglatt. Ekstremt viktig å følge opp med kroppskrem etterpå. Kluten varer i ca. ett år, den slites ned etterhvert så da er det bare å kjøpe en ny, men på LF koster den ca 90 kroner så det er en billig investering. ← Takk Da skal den testes neste gang jeg bestiller noe. Troro faktisk den er billigere på strawberrynet da, 90 kroner inkludert porto.
Antoinette Skrevet 24. januar 2007 #10 Skrevet 24. januar 2007 Gjør det du Arwen, kan ikke tenkte meg at du ikke vil like den.
taliee Skrevet 24. januar 2007 #11 Skrevet 24. januar 2007 Hei! Jeg starta med Dermalogica i november i fjor, etter jeg var på facemapping hos en hudpleier-salong (men det var folk fra Dermalogica som tok seg av facemappinga). Jeg er 18 år, så jeg ble anfefalt hudkremen Skin Smoothing Cream, har litt tørr hud, den funker godt. Men mamman min har gått på Dermalogica produkter lenge, å hun ble anbefalt Active moist, å hun har litt fet hud, og etter hun begynte med den har huden hennes blitt synlig bedre, i og med at hun hadde litt slapp hud i kinnene.. nå har hun fått mye strammere hud, noe hun ikke ser selv, men jeg ser det godt! Nesten så jeg ville begynne med Active moist selv, men jeg følgte hudpleiernes råd! Men jeg anbefaler å ta en "Face Mapping" (gratis) hos salonger som fører Dermalogica, der finner de ut det meste, å skriver opp hva du trenger, til hvilke soner osv.
Gjest Gjesta Skrevet 24. januar 2007 #12 Skrevet 24. januar 2007 Jeg har brukt dermalogica siden august 2003. Har kuttet ut rensepumpen, og bruker heller "the bar" annenhver dag i ansiktet, da jeg har blitt eldre og mer kvisefri. Active Moist er min trofaste partner! Elsker den kremen! Huden min er blitt betydelig finere og "roligere" etter at jeg begynte med den.
Gjest Gjesta Skrevet 24. januar 2007 #13 Skrevet 24. januar 2007 Jeg har brukt Dermalogica fast i en del år nå og syns den serien fungerer greit for meg. Hender jeg faller for fristelsen til å teste ut andre merker (spesielt hvis jeg er innom en taxfree el.l.) men kommer stadig tilbake til Dermalogica. Aldri noe kluss med Dermalogica, jeg har aldri reagert på noen av produktene, og jeg liker måten produktene er pakket på, uten store, åpne krukker som blir fulle av bakterier osv.
Gulphild Skrevet 24. januar 2007 #14 Skrevet 24. januar 2007 Synes Dermalogica er oppskrytt. Funket ikke på meg i det hele tatt. Foretrekker Clinique.
Quirky Skrevet 24. januar 2007 #15 Skrevet 24. januar 2007 Jeg synes ikke Dermalogica fungerte godt nok på min blandingshud, spesielt Special cleansing gel synes jeg er oppskrytt. Har byttet til MD formulations nå, og er mye mer fornøyd.
Søtpotita Skrevet 24. januar 2007 #16 Skrevet 24. januar 2007 Får berre kviser av Active Moist, så var ikkje nøgd.
Hobgoblin Skrevet 24. januar 2007 #17 Skrevet 24. januar 2007 Bruker Dermalogica, og det fungerer veldig bra på meg. Så jeg kan godt hylle merket litt, jeg!
Antoinette Skrevet 24. januar 2007 #18 Skrevet 24. januar 2007 Det er akkurat dette jeg synes er så befriende med Dermalogica, de lover ikke mirakler eller kjører svære reklamekampanjer. De fungerer for noen- men ikke for alle. Produktene er så gode at de selger seg selv
~Mrs.Valentine~ Skrevet 24. januar 2007 #19 Skrevet 24. januar 2007 Jeg er veldig fornøyd med Dermalogica produktene jeg har testet. Likte best rensen Special Cleansing Gel(som jeg fortsatt kjøper), serum som skal gi fukt, serum for kviser og ampullene for jevnere hud. I tillegg er jeg fornøyd med de to fuktighetskremene jeg har testet; Skin Smoothing Cream og Active Moist. Maskene har jeg ikke all verdens erfaring med, men jeg husker jeg likte godt Multivitaminmasken, men at den desverre ble litt for fet for huden min. Dyre produkter, men verdt hver krone synes jeg. Når det skal være sagt så har jeg funnet flere produkter som er like(enda) bedre, for eksempel fra Decleor, Vichy og MD Formulations.
nynne Skrevet 24. januar 2007 #20 Skrevet 24. januar 2007 jeg var ikke fornøyd... prøvde ulike produkter men fant aldri noen som passet meg - og ja, jeg var tom til hudpleier og fikk hjelp;) men bra for dere som det virker godt for og at dere er fornøyde!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå