Gjest Kaffomann Skrevet 20. januar 2007 #1 Skrevet 20. januar 2007 Ja for de som lyver de kommer i fengsel, og de som kommer i fengsel dør, og de som dør kommer i jorda, og de som kommer i jorda blir et epletre!! ← Må nok skuffe deg å si at alle dør, også de som ikke kommer i fengsel.
Gjest Silmarill Skrevet 20. januar 2007 #2 Skrevet 20. januar 2007 Ja for de som lyver de kommer i fengsel, og de som kommer i fengsel dør, og de som dør kommer i jorda, og de som kommer i jorda blir et epletre!! Så det så! Og epletre vil vel ikke forumsjefen bli eller? ← Det er ikke alltid de blir til et epletre, de kan bli til en blomst, så blir blomsten spist av en....ku kanskje, så blir blomsten til melk, osv.... Det kan også skje
Gjest Bøllefrøet Skrevet 21. januar 2007 #3 Skrevet 21. januar 2007 Ja for de som lyver de kommer i fengsel, og de som kommer i fengsel dør, og de som dør kommer i jorda, og de som kommer i jorda blir et epletre!! Så det så! Og epletre vil vel ikke forumsjefen bli eller? ←
Gjest Maxagaze Skrevet 22. januar 2007 #4 Skrevet 22. januar 2007 Må nok skuffe deg å si at alle dør, også de som ikke kommer i fengsel. ← Alle blir makkamat..
Gjest Ferskvannsblekksprut Skrevet 22. januar 2007 #5 Skrevet 22. januar 2007 Kosedyr! Det er ikke en makk men jeg måtte bare. Tredrepere er nusselige, jeg klappet en på veien en dag!
Gjest Maxagaze Skrevet 22. januar 2007 #6 Skrevet 22. januar 2007 Jeg liker makk! wee! Wuhei! Hola! Kosebeibis :D ← Jeg håper jeg er dau før jeg blir spist av kosedyrene dine..
Gjest Ferskvannsblekksprut Skrevet 22. januar 2007 #7 Skrevet 22. januar 2007 Bøffer ikke med makkene og larven min! Innrøm den rosa var pen! Innrøm det! ikke bedriv vermicide hoho!
Gjest Maxagaze Skrevet 22. januar 2007 #8 Skrevet 22. januar 2007 Bøffer ikke med makkene og larven min! Innrøm den rosa var pen! Innrøm det! ikke bedriv vermicide hoho! ← Den rosa er en meitemark, det er det jeg vil bli når jeg blir.. veldig voksen/gammel.. Jeg liker ikke synet av megselv som.. makk. Menmen, må man, så må man.. vermicide n. substance killing worms. vermicular, vermiform, a. worm-like. vermiculate, v.t. decorate with worm-like markings; a. worm-like; worm-eaten. vermifugal, a. expelling worms. vermifuge, n. vermifugal substance. vermigerous, a. infested with worms. vermigrade, a. creeping in worm- like manner. vermiparous, a. producing worms. vermivorous, a. feeding on worms. Har du ett nytt vanskelig ord du vil jeg skal søke opp på Google.. ?
Gjest Ferskvannsblekksprut Skrevet 22. januar 2007 #9 Skrevet 22. januar 2007 Den rosa var en larve jo, ikke i samme innlegg som de tre, men det andre! Vermicide bør da si seg selv, suicide bare med verms istedenfor hoho! Trenger ikke google noe mer, bare ikke drepp makkings
Gjest Maxagaze Skrevet 22. januar 2007 #10 Skrevet 22. januar 2007 Den rosa var en larve jo, ikke i samme innlegg som de tre, men det andre! Vermicide bør da si seg selv, suicide bare med verms istedenfor hoho! Trenger ikke google noe mer, bare ikke drepp makkings ← Tredrepern, ja. Ikke-dreppe-makkane ..da er det notert.
Gjest Ferskvannsblekksprut Skrevet 22. januar 2007 #11 Skrevet 22. januar 2007 Det er bra! Og stopp makkens selvmord
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå