Gjest nanaja Skrevet 17. januar 2007 #1 Skrevet 17. januar 2007 Jeg har en del utflod til vanlig. Den er helt hvit og jeg har sett på det som normalt. Me så ble jeg sammen med en gutt for ikke lenge siden og da han oppdaget dette hvite på snoppen da vi hadde sex ble han forferdet. Han sier det IKKE er normalt og han synes det er avskyelig... Så.. jeg ble veldig usikker da, er det unormalt?? Bør jeg få det sjekket?
Gjest Gjest Skrevet 17. januar 2007 #2 Skrevet 17. januar 2007 Høres veeeeldig ut som soppinfeksjon. Gå på apoteket og kjøp en kur med Klotrimazol/Canesten og se om du ikke blir bedre.
Gjest Gjesta Skrevet 17. januar 2007 #3 Skrevet 17. januar 2007 Jeg ville ikke anbefalt å løpe til apoteket å kjøpe noe mot soppinfeksjon hvis man ikke har symptomer på det Bestil deg en legetime du! Det kan godt hende det er helt normal, men vanskelig å si for noen andre enn legen.
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 17. januar 2007 #4 Skrevet 17. januar 2007 jeg har hatt sopp et par ganger og det klør jo noe sinnsykt.. det gjør ikke dette... er det virkelig ingen andre som har det sånn?? :
Gjest Gjesta Skrevet 17. januar 2007 #5 Skrevet 17. januar 2007 Litt vanskelig å vite om man har det sånn ut i fra en såpass enkel beskrivelse Hender jeg har hvitaktig utflod, men aner jo ikke om det er slik som du har.
Gjest sykepleiestudent Skrevet 18. januar 2007 #6 Skrevet 18. januar 2007 Det er helt normalt så lenge den ikke blir noen andre farger som grønt og brunt og sånn. Det er bare griet å vaske seg ofte, men er du i tvil så er det ikke noe i veien for å gå til legen.
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 21. januar 2007 #7 Skrevet 21. januar 2007 Det er helt normalt så lenge den ikke blir noen andre farger som grønt og brunt og sånn. Det er bare griet å vaske seg ofte, men er du i tvil så er det ikke noe i veien for å gå til legen. ← hmm... er det noe man kan gjøre med det da?
Gjest Gjest Skrevet 22. januar 2007 #8 Skrevet 22. januar 2007 Har det i perioder, og merker det endrer seg i løpet av syklusen. Ikke vask deg overdrevent mye (en gang om dagen med vann, eventuelt med olivensåpe el etter sex, greit å føle seg REN morgenen etter ), løse klær, lite sukker, og ta vare på kroppen i det store og hele.
Gjest Vidvandre Skrevet 22. januar 2007 #9 Skrevet 22. januar 2007 Jeg har hatt hvit utflod ganske regelmessig siden jeg var 12-13år jeg, og det er ikke noe galt med meg. Hvis sukker har noe med det og gjøre er det sikkert derfor Og bare sånn, hva vet vel egentlig en gutt om hva som er vanlig hos jenter? Utflod er ikke akkurat noe vi snakker om hele tiden?
Gjest Bøllefrøet Skrevet 22. januar 2007 #10 Skrevet 22. januar 2007 Syns det høres helt vanlig ut jeg. Ser i hvertfall ikke poenget med å si at dette høres ut som soppinfeksjon, for da hadde du nok hatt noen andre symptomer i tillegg.
Wildy Skrevet 22. januar 2007 #11 Skrevet 22. januar 2007 Synes vel dette egentlig hørtes veldig normalt ut? Fargen ( og konsistensen) på utfloden variere litt med syklus, og hvitaktig er da helt vanlig? Om du ikke har andre plager , som kløe,svie eller sårhet, er det neppe sopp....
Gjest Pax Skrevet 22. januar 2007 #12 Skrevet 22. januar 2007 Utfloden er jo hvit/blank. Og det kommer mye under samleie. Regner med at din utflodmengde er helt normal.
Gjest Gjest_trådstarter_* Skrevet 22. januar 2007 #13 Skrevet 22. januar 2007 tusen hjertelig takk for alle svar. Ble veldig beroligget nå Men det er veldig vanskelig å få han til å godta at "sånn er jeg bare" når han synes det er så avskyelig.. synes det er synd at voksne "gutter" er sånn.. Blir jo veldig usikker på kroppen min da.. Er det noen måte man kan minske utfloden på da?
Ottine Skrevet 22. januar 2007 #15 Skrevet 22. januar 2007 Synes også han reagerer barnslig på noe som er helt normalt for kvinner. Du får be ham bli voksen!
Gjest Bøllefrøet Skrevet 22. januar 2007 #16 Skrevet 22. januar 2007 (endret) Vis han denne tråden, så kanskje han skjønner at det er helt normalt Eller kanskje du bør bli helt hysterisk neste gang du ser spermen hans? Endret 22. januar 2007 av Kake
Gjest =tentacle= Skrevet 22. januar 2007 #17 Skrevet 22. januar 2007 tusen hjertelig takk for alle svar. Ble veldig beroligget nå Men det er veldig vanskelig å få han til å godta at "sånn er jeg bare" når han synes det er så avskyelig.. synes det er synd at voksne "gutter" er sånn.. Blir jo veldig usikker på kroppen min da.. Er det noen måte man kan minske utfloden på da? ← Vanlig hygiene tar det som kommer ut, men vil han dyppe den, må han finne seg i at han får litt vått på seg Si fra om at du blir usikker og får lite lyst til å ha sex når du må bekymre deg for at han synes du er "ekkel". Enten får han klage på deg, eller så får han ha sex, men ikke begge deler... Pinglefyr, håper han vokser det fort av seg og det ordner seg for dere
Gjest Gjest_gutt_* Skrevet 22. januar 2007 #18 Skrevet 22. januar 2007 Hvordan skal en gutt vite at dette er normalt når jenter aldri snakker om slikt? Som man reder, ligger man.
Colargol Skrevet 22. januar 2007 #19 Skrevet 22. januar 2007 Vet jo ikke hvor gamle dere er, men jeg tror nok mest det er snakk om en uerfaren gutt! Jeg husker venninner som fikk den "æsj, har du hår der nede" fra deres første kjærester, og dette er ikke langt unna! Som noen sa her så snakker jo ikke vi jenter akkkurat om utfloden vår hele tiden, så at en ung eller uerfaren gutt ikke vet helt hva det er eller hvordan det ser ut er ikke så rart. Sånn som du beskriver det hvite så tror iallefall jeg det er helt normalt, og noen ganger skifter utfloden konsistens og farge uten at det er noe galt med den fordi.
Gjest Bøllefrøet Skrevet 22. januar 2007 #20 Skrevet 22. januar 2007 Hvordan skal en gutt vite at dette er normalt når jenter aldri snakker om slikt? Som man reder, ligger man. ← Hvordan kan han påstå at det ikke er normalt hvis han ikke vet?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå