Gjest King James Skrevet 16. januar 2007 #1 Skrevet 16. januar 2007 Jeg er så lei av dama....Hva vil dere inne her si er den beste måten og si at du trenger en pause fra forholdet ?
Gjest Deception Skrevet 16. januar 2007 #2 Skrevet 16. januar 2007 Hva med å si det rett ut, at du trenger en pause?
Liskat Skrevet 16. januar 2007 #3 Skrevet 16. januar 2007 Hva med å si det rett ut, at du trenger en pause? ← Japp, enig med den. Bedre å si det rett ut enn å prøve å pakke det inn for å såre minst mulig, noe som bare gjør henne forvirret om hva du vil og til slutt bare sårer enda mer. Si at du vil ha pause, og forklar henne hvorfor, ikke gå uten en forklaring, la henne slippe og tenke over hvorfor. For får hun ingen forklaring vil hun bare spekulere og teoriene hennes blir plutselig hundre ganger verre enn den egentlige grunnen.
BayliZ Skrevet 17. januar 2007 #4 Skrevet 17. januar 2007 Pause i et forhold er det dummeste jeg vet. Gjør det slutt, ikke be om pause. Skal dama sitte på vent da liksom? Nei huff sånt er bare dumt, for det er sikkert slutt du ønsker det skal være uansett.
Gjest niomi Skrevet 17. januar 2007 #6 Skrevet 17. januar 2007 Pause i et forhold er det dummeste jeg vet. Gjør det slutt, ikke be om pause. Skal dama sitte på vent da liksom? Nei huff sånt er bare dumt, for det er sikkert slutt du ønsker det skal være uansett. ← Helt enig. Jeg ville heller ikke gitt min partner pause, da hadde jeg forlangt at han heller gjorde det slutt. For enten er man kjærester ellers så er man ikke det. Ved såkalt pause er man ikke kjærester, men man kan heller ikke date andre. Det er feigt overfor den andre parten, som fortjener å få gå videre med livet sitt dersom det er det den personen ønsker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå