Nicky B Skrevet 1. januar 2007 #1 Skrevet 1. januar 2007 Snerten liten sak jeg skulle ønsket meg til jul....
Gjest Ferskvannsblekksprut Skrevet 1. januar 2007 #9 Skrevet 1. januar 2007 Jeg er ikke jente mer tror jeg Jålepelser!
Tusseline Skrevet 1. januar 2007 #10 Skrevet 1. januar 2007 Jeg er ikke jente mer tror jeg Jålepelser! ← Betryggende.
Gjest Deception Skrevet 1. januar 2007 #11 Skrevet 1. januar 2007 Jeg er ikke jente mer tror jeg Jålepelser! ← Ikke jeg heller, for det der fristet meg like mye som en tannlegetime. Og normalt sitter visakortet rimelig lett når jeg er innom et parfymeri.
Nicky B Skrevet 1. januar 2007 Forfatter #12 Skrevet 1. januar 2007 Jeg er ikke jente mer tror jeg Jålepelser! ← Jålepels? Morsomt uttrykk! Ikke jeg heller, for det der fristet meg like mye som en tannlegetime. Og normalt sitter visakortet rimelig lett når jeg er innom et parfymeri. ← Ja, ja. En slik øyenskygge ville hvertfall gjort sminkeveska mi til et bedre sted.
Mischa Skrevet 1. januar 2007 #13 Skrevet 1. januar 2007 Synes den er tøff, også den forrige som så ut som ekte tweed-stoff fra Chanel jakkene.. Men syntes ikke fargene var spesielt fine da.. Får teste den om den kommer til butikkene
Gjest Tweek Skrevet 1. januar 2007 #14 Skrevet 1. januar 2007 Var det en øyeskygge som man kan bruke?`
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå