Gå til innhold

Farge til entré


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi pusser opp entren og skal til å velge farge til veggene. Vi har stor hund, så jeg ser for meg en farge som ikke alt viser så godt på. Gråaktig kanskje? Noen som vet om en farge som kan passe uten at det blir for mørkt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jotun har en farge som heter marakesh, den er ikke så lys og veldig fin!

Skrevet

Har selv hund, og en entrè med en farge som heter cafè latte. Ganske lyst, men veldig praktisk likevel. Merker ikke at veggene er skitne før jeg drar kluten over. Da ser jeg at kluten blir skitten, men ser egentlig ikke særlig forskjell på veggen.

Fargen er litt sånn beige-aktig. Lett å finne andre farger som er fin sammen men denne (gulvmatter, pynt osv).

Skrevet

Cafè Latte fargen er tydeligvis en veldig populær farge. Hører så mange male i den tonen, og andre som drømmer om den til "neste gang de skal pusse opp". ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...