Angelheart Skrevet 20. desember 2006 #1 Skrevet 20. desember 2006 Jeg har benket meg foran TV'n hver dag kl 14.40 i hele høst for å se Veronica Mars på TV Norge. Har likt denne serien veldig godt og gledet meg til hver episode. Nå på mandag fikk jeg besøk på dette tidspunktet og fikk dermed ikke sett på. Da jeg skrur på TV'n på tirsdag oppdager jeg at det ikke lenger er Veronica Mars, men One Three Hill som går. KRISE!! Hva skjedde på mandag? Var det slutten på serien? Kommer det noe mer? Fikk vi noen avklaring på hva som hadde skjedd med bussen? HJELP!! (Skjønner nå at jeg blir litt for engasjert i TV til tider...... )
Gjest Valiant Thor Skrevet 20. desember 2006 #2 Skrevet 20. desember 2006 Du må vente til neste sesong...
Mary_H Skrevet 20. desember 2006 #3 Skrevet 20. desember 2006 Jeg laster ned, så jeg aner ikke hvor de harm komt på tv i Norge. Men du får svar på hva som skjer med bussen og alt i siste episode av sesong 2.
Gjest Advena Skrevet 20. desember 2006 #4 Skrevet 20. desember 2006 Faen! Har ikke fått sett de 4 siste gangene, tror jeg.. Og nå er det slutt? Argh!
Gjest gjesta Skrevet 20. desember 2006 #5 Skrevet 20. desember 2006 Hva skjedde på mandag? Var det slutten på serien? Kommer det noe mer? Fikk vi noen avklaring på hva som hadde skjedd med bussen? ← Det var siste episode på mandag ja, og alt ble oppklart. Last den ned fra internett.
Windy Skrevet 20. desember 2006 #6 Skrevet 20. desember 2006 Siste episode av sesong 2, sesong 3 er i gang i USA. Så ikke fortvil, den vil komme på tv her etterhvert Her er innholdet i siste episode: http://www.tv.com/veronica-mars/not-pictur...9121/recap.html
Angelheart Skrevet 22. desember 2006 Forfatter #7 Skrevet 22. desember 2006 Takk for linken, Windy. Jeg laster ikke ned noe (et slags prinsipp.... ) g er for lat til å lete opp slike linker selv. Så nå er det bare å vente på sesong 3, da? Noen som vet når den kommer på TVNorge? Hvor langt har de kommet i USA?
Gjest gjesta Skrevet 22. desember 2006 #8 Skrevet 22. desember 2006 Så nå er det bare å vente på sesong 3, da? Noen som vet når den kommer på TVNorge? Hvor langt har de kommet i USA? ← Jeg tror de har sendt episode 9 av sesong 3 i USA, så de er vel ferdig i vår en gang. Det vil vel si at sesong 3 kommer tidligst til høsten hit.
Mary_H Skrevet 22. desember 2006 #9 Skrevet 22. desember 2006 Kan forresten legge til at sesong 3 er veldig bra!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå