Gå til innhold

Symbolsk gave til min ektemann


Anbefalte innlegg

Gjest ¤Ronja¤
Skrevet

Mannen har fått velge seg ut gåve frå meg, men eg har litt lyst til å gi han ei overrasking som han ikkje veit om også. Det behøver ikkje koste noko, og kan vere noko heilt symbolsk. Men KVA skal eg finne på?

Nokon som har peiling?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Har ingen konkrete tforslag, men greia er vel å tenke litt utradisjonellt..

Og så finne en liten "ting" som han interesserer seg for, gjerne iekstremt vid forstan...

Jeg fikk engang en genial gave, en bitteliten plastting som jeg ikke ante hva jeg skulle bruke til..

Det tok nesten et år før jeg plutselig en dag skjønt hva denne greia skulle brukes til, utroolig morro og veldig personlig..

Det her gir deg nok ikke noe hjelp, men det med å tenke utradisjonelt og kanskje ikke en typisk gave er vel et tips, altså en hverdagslig liten ting som for vedkommende har en spesiell betydning.

Hmm, ja.. Noe sånt..

Endret av kekker
Skrevet (endret)

Pakk inn deg selv i lekkert undertøy :ler:

Ikke noe å legge under treet i familieselskapet, men blir sikkert godt mottatt!

Ellers er det jo mange fine nye CD bokser på markedet nå hvis han har noe favorittmusikk (jeg kunne sikkert kjøpt 5 forskjellige til min mann)

Endret av kamela
Gjest Fjellsippa
Skrevet (endret)

Hva med et gavekort hvor du lover han en bedre 3 retters middag (livretten hans), når det passer han, tilberedt av deg og uten at han behøver hjelpe til. Etterfulgt av oljemassasje. Kjøp en flaske massasjeolje på apotek eller Bodyshop. Skriv et vakkert gavekort og pakk inn sammen med oljen.

Endret av Fjellsippa

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...