Gå til innhold

Får orgasme hele tiden


Fremhevede innlegg

Skrevet

Dette er flaut, men man er jo anonym på nettet, heldigvis.

Jeg er en jente på 14 år som får orgasme støtt og stadig. Jeg har ikke noe seksualliv og onanerer aldri. Jeg trenger det ikke. Det er nok å ha på meg trang bukse som gnager mot skrittet, før jeg kommer.

Dere tror kanskje jeg er heldig, men det er jeg ikke. Jeg må konstant gå med bind for å hindre denne gnagingen, og for å hindre lekkasje av "safter". Jeg må dusje hver dag.

Jeg har ofte en eller to orgasmer hver dag. Jeg kan ikke gå med bukser, og blir litt "ertet" fordi jeg alltid har på meg skjørt på skolen. Men ingen vet grunnen, HELDIGVIS!

Jeg har prøvd med løse bukser, men moten er jo TRANG, og det var ikke mye bedre heller.

Er det mulig å gjøre noe med dette? Kan jeg smøre på en bedøvende salve, eller noe? Eller en gratis operasjon.

Dette er IKKE deilig, det er veldig flaut og ekkelt. Særlig i gymmen når jeg må løpe.

Jeg må alltid låse meg inn på toalettet før og etter timen og sette inn/ta ut tampong. Og jeg har ikke engang fått mensen enda.

Careful what you wish for..... :forvirret:

Videoannonse
Annonse
Gjest sssssiiiiii
Skrevet

Er dette seriøst?? Siden du er 14, så skal jeg prøve å svare, hehe

Vel, hva med å fingre før du går på skolen da, og få orgasmene dine da? Kanskje det hjelper litt, slik at du får " de ut av kroppen"....

Skrevet

Gikk en dokumentar på Tv om dette for en stund siden,det var noen damer i USA og England som også var plaget av dette! Vet ikke hva man kan gjøre,men ville ha søkt litt på nett om dette emnet jeg,det finnes kanskje noe som kan gjøres?

Skrevet

Snakk med legen din. Eventuelt helsesøster på skolen din, hvis det føles bedre?

Skrevet

Det hadde jeg tatt om med legen ja. Litt rød i toppen hadde jeg nok vært, men så hadde jeg fått hjelp og.

Gjest =tentacle=
Skrevet

Er det mulig å gjøre noe med dette? Kan jeg smøre på en bedøvende salve, eller noe? Eller en gratis operasjon.

Jeg vet ikke om man kan gjøre noe, eller hva det i så fall skulle være, men kanskje legen din kan finne det ut for deg? Å gå med bedøvende salve konstant tror jeg ikke er en bra løsning, og operasjon er neppe et alternativ. Man fjerner jo ikke klitoris ;) og følsomheten kan ikke "skrus ned" på en kontrollert måte ved hjelp av operasjon.

Gjest Bellatrix
Skrevet
Gikk en dokumentar på Tv om dette for en stund siden,det var noen damer i USA og England som også var plaget av dette! Vet ikke hva man kan gjøre,men ville ha søkt litt på nett om dette emnet jeg,det finnes kanskje noe som kan gjøres?

Det sto om en dame i avisene for en stund siden også, som hadde en sykdom som gjorde at hun hadde orgasmer hele tiden. Høres slitsomt ut. Snakk med legen om det, selv om det sikkert er flaut.

Gjest Blodbruden
Skrevet

Fingre seg før hun går på skolen?

Njaaaa... Skeptisk.

Hun er jo ikke konstant sprengkåt. Orgasmene kommer jo UTEN at hun vil det.

Skrevet
Jeg må alltid låse meg inn på toalettet før og etter timen og sette inn/ta ut tampong.

Hvordan hjelper tamponger på det problemet? :klø: Problemet er vel at klitoris blir stimulert av sømmen på buksa e.l. Men noen løsning på problemet annet enn å ta det opp med legen har heller ikke jeg.

Skrevet
Hvordan hjelper tamponger på det problemet? :klø:

Det blir vel ikke så vått da ;)

Skrevet

Det var faktisk om dette på TV-serien Grey's Anatomy i går. Der ble en jente med samme problem operert slik at hun kunne få et normalt sex-liv uten å plages med flere orgasmer daglig. Jeg vet ikke hvor mye sannhet det ligger i tilfellene de tar med i slike serier, men jeg tenkte likevel jeg skulle nevne det siden jeg det var noen nevnte at operasjon neppe var aktuelt tidligere i tråden.

Uansett vil det nok være en god ide å kontakte legen din.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...