Gjest Frk. Grønn Skrevet 7. desember 2006 #1 Skrevet 7. desember 2006 Hva har du tenkt å ha på deg når du skal ut på byen i jula? Dress/kjole eller mer casual?
Annabell Skrevet 7. desember 2006 #2 Skrevet 7. desember 2006 Jeg går til vorspiel direkte fra familieselskap så her blir det kjole og pumps og samboer i dress. Synes det er kjekt å pynte meg i julen jeg! Men mange går jo mindre pyntet og, gå med det du vil og det været tillater
Miracl3 Skrevet 8. desember 2006 #3 Skrevet 8. desember 2006 (endret) Casual blandet med litt finere klær. Feks olabuske med en pen topp og pumps. Kjole med støvletter. Ballongskjørt med en stram topp digger jeg for tiden. Ikke så annerledes enn resten av året egentlig. Endret 8. desember 2006 av Miracl3
Chic' Wilma Skrevet 8. desember 2006 #4 Skrevet 8. desember 2006 Er fascinert over begrepet kleskode. ,, og er vel like forundret over at det faktisk er noe som opptar og begrenser garderober rundt omkring på forumet. Elementet som fascinerer mest er frivilligheten og graden av varme begrepet omfavnes med - som det er en akseptert, inkorporert og uungåelig del av livet - men ikke forhatt som en 50-talls etikette bok - men en velkommen uniform som faktisk er ønsket. Har lest igjennom tråden om hun venninnen med uaksepterte og flagrende konsertantrekk - og bør vel for ordens skyld si at jeg nok kunne passert for tøydokke Anne venninnen -- men jeg er alltid veldig pent sminket da
Gjenglemt sykkellås Skrevet 9. desember 2006 #6 Skrevet 9. desember 2006 Mange kommer jo direkte fra julebord til utesteder i disse tider, så du vil nok ikke skille deg ut om du går ut i penklær, selv om du også vil observere folk i "vanlig" pynta klær.
momo Skrevet 9. desember 2006 #7 Skrevet 9. desember 2006 Her jeg bor er det faktisk tradisjon på at alle skal ut 2 juledag og da pynter alle seg. Da var det på med penkjoler, pensko og gutta i dress. Kjempekoselig og gå ut sånn og.
Gjest LilSweetie Skrevet 9. desember 2006 #8 Skrevet 9. desember 2006 Jeg kommer oftere til å være pyntet på byen i julen siden jeg sikkert kommer til å gå ut etter selskaper og slikt Men hvis jeg går ut i julen uten at det er noe spesielt, og uten å ha vært på noe først, kommer jeg ikke til å pynte meg mer enn ellers i året.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå