Eve Luna Skrevet 1. desember 2006 #1 Skrevet 1. desember 2006 Jeg virker sikkert helt idiot når jeg spør om dette, men dessverre så skjønner jeg ikke hva som er problemet. Jeg ønsker å se et program på nett-tv på nrk. Og når jeg trykker på programet jeg ønsker å se, så kommer det fram reklame i video boksen. Det er både fint lyd og bilde på reklamen. Men programmet dukker ikke opp etter reklamen. Jeg kan bare slippe reklamen på nytt. Hva gjør jeg feil? Må jeg laste ned noe programmer eller noe lignende för å kunne se på nett-tv? Hjelp
Passion Skrevet 8. desember 2006 #2 Skrevet 8. desember 2006 Jeg tror kanskje at du må registrere deg som bruker før du kan se noe. Prøv det:) Hvis det ikke funker, så prøv i forskjellige nettlesere som internet explorer og firefox, for ofte virker ikke alt sånt i firefox.
Gjest _Leela_ Skrevet 10. desember 2006 #3 Skrevet 10. desember 2006 Jeg har av og til opplevd dette med nett-tven til NRK, jeg er ikke helt sikker på grunnen, men jeg har en teori om at programmet ennå ikke er lagt ut på nett tven fra NRK sin side. Som regel har jeg bare smurt meg med litt tålmodighet og sjekket et par dager senere og da funker som regel ting som det skal. Og jeg er ikke registrert bruker og kjører nett tven gjennom explorer, vanligvis helt uten problemer. Kanskje ikke så klokt svar, er ikke noe datamenneske, men liker å ha små teorier.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå