Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

Det ser ut som jeg har klart å bryte grensen på 100.000 treff på hjemmesiden min denne måneden :klappe: Om det er reelle treff eller bare roboter som prøver å spamme er en helt annet sak. Det kommer utrolig mye spam i gjesteboken min for tiden og jeg skal prøve å oppgradere denne til en nyere versjon med human verification for å prøve å unngå all denne spammingen.

Utover det vil jeg bare si takk til alle som besøker siden min :danse: Jeg håper at den er til nytte for folk som skal ut å reise.

Videoannonse
Annonse
Gjest Nèa Athina
Skrevet

Hei. Jeg har vært og snoket på hjemmesiden før jeg. Det er en fatastisk fin side. Jeg blir så reisesyk når jeg ser på de eksotiske bildene dine...

Skrevet

Egentli burde det vært en advarsel før man går inn på siden til Gard.

Type den man får før man går inn på nettsider av den mere lugubre sorten (ikke for at jeg vet noe om dette), der det kunne stått noe sånt som dette.

Denne siden inneholder bilder og materiell, som KAN gi deg lyst til å gå bananas med firmakortet og dra på ferie lenge, og bli der leeenge.

Er du HELT sikker på at du vil gjøre dette??

Ja/Nei

I allefall er sidene dine fantastiske å se på gard, har vært innom de et par ganger og sittet å dagdrømt en smule..

Keep up the good work og gi oss bildene vi egentlig ikke vil se, men bare MÅ se..

kekker

:klappe:

  • 1 måned senere...
Skrevet

For en fantastisk hjemmeside!!! Er forøvrig helt enig med kekker ovenfor; hjemmesiden burde komme med en advarsel. En skikkelig en!!

Skrevet

Gratulerer! :)

Har du solgt noen reiseartikler til noen magasiner? Hvis ikke bør du prøve på det. KG?

Skrevet

Grattis :)

Vil anbefalle mer reising rundt i Afrika :) Digger kontinentet og hadde det ikke vært for at mannen er "allergisk" mot varme så hadde vi sikkert tatt en tur til sør-afrika og. Har vært i Malindi/mombasa i Kenya og litt rundt i Rwanda. Satser på noe på vestkysten neste gang!

Skrevet

Hei

Tusen takk for de hyggelige tilbakemeldingene :rodme: Jeg har ikke solgt noen artikkler enda men jeg har solgt noen bilder og det er alltid kult :-) Men ettersom besøkstallene har gått opp har jeg lekt med tanken om å kontakte noen reisebyråer for å spørre dem om de ønsker å sponse meg litt på en tur. Jeg ser at noen av dem er lite synlige på nett og da kunne kanskje en link fra et reisebrev hjulpet på. Men jeg vet ikke helt...kanskje det er å selge seg selv.

Skrevet

Hei

Når det gjelder Sør-Afrika....Sør-Afrika er ikke så varmt som mange tror. Johannesburg ligger f.eks. i 1700 meters høyde så de har kjøligere klima om vinteren. Det kan bli kaldt om natten men temperaturen stiger til behagelig. Så snitttempen for april i Johannesburg er den samme som for Oslo i august (16 grader). Se på http://www.weatherbase.com

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...